• Informacje na temat:

  al bano i romina power

Artykuły na temat: al bano i romina power
 • Al Bano i Romina Power nie mogą się z tym pogodzić. Ogromna tragedia

  Gdy ma się naście lat, wierzy się w miłość, która nigdy nie przemija. Tak jak Romina - córka hollywoodzkiej pary aktorskiej Tyrone'a Powera i Lindy Christian. Dziewczyna dorastała w samym sercu Los(...) Orleanie w 1994 roku. Podobno pod wpływem heroiny rzuciła się do Mississippi. W tę teorię wierzy Al Bano, z kolei Romina uważa, że córka wciąż żyje. O pomoc w poszukiwaniach zwróciła się nawet do...

 • Romina Power nadal szuka zaginionej córki. Gwiazda zwróciła się o pomoc do jasnowidza Jackowskiego

  Krzysztof Jackowski (55 l.), zyskał już najwidoczniej międzynarodową popularność. O pomoc poprosiła go światowej sławy gwiazda, Romina Power (67 l.). Ma nadzieję, że jasnowidz z Człuchowa rozwiąże sprawę tajemniczego zaginięcia jej córki.

 • Stefano Terrazzino wystąpi obok wielkich gwiazd!

  Tego się nie spodziewał. Stefano Terrazzino we wrześniu zaśpiewa na tym samym koncercie, co legendarni włoscy artyści, m.in. Drupi, duet Al Bano i Romina Power, a także Sabrina. Koncert pod hasłem Festa Italiana odbędzie się we wrześniu w Lublinie w ramach włoskiej edycji Europejskiego Festiwalu Smaku. - Bardzo się cieszę, że zostałem zaproszony. Nigdy nie myślałem, że stanę na jednej scenie...

 • Festiwal San Remo: Powrót Rominy Power i Ala Bano

  Wielki powrót po 24 latach słynnego włoskiego duetu Romina Power i Al Bano, spotkanie z lekarzem wyleczonym z eboli oraz z rodziną z 16 dzieci - tak minął pierwszy dzień 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo. Gromadzi on przed telewizorami miliony widzów.

 • Duet Al Bano i Romina Power powraca

  Po 19 latach wraca słynny włoski duet Al Bano i Romina Power, najbardziej znany ze szlagieru "Felicita" z 1982 roku. To byłe małżeństwo ma wystąpić razem na jesieni w Moskwie podczas wielkiego koncertu z okazji 70. urodzin Al Bano.

 • "Felicita" na wakacje

  Śpiewający włoskie piosenki duet An Dreo & Karina przygotował własną wersję słynnego przeboju "Felicita". Nagrania możecie już posłuchać na stronach INTERIA.PL.

 • Duety w "jak Oni śpiewają"

  Najbliższy odcinek "jak Oni śpiewają" zdominują śpiewające duety. W poprzednich dwóch edycjach show, uczestnikom towarzyszyli zawodowi wokaliści czy wokalistki, gośćmi programu byli wtedy m in. Krzysztof Cugowski, Maryla Rodowicz, czy Andrzej Krzywy. Teraz obok gwiazd "jak Oni śpiewają" staną ich przyjaciele i dobrzy znajomi, niekoniecznie związani z zawodowym śpiewaniem.

 • Marek Sierocki niepokonany, Pih w natarciu

  Od czterech tygodni w Polsce najlepiej sprzedają się składanki przygotowywane przez prezentera i dziennikarza muzycznego Marka Sierockiego.

 • Marek Sierocki na szczycie!

  Czy w związku ze zbliżającymi się wakacjami wśród Polaków wzrosło zainteresowanie śródziemnomorskimi brzmieniami?

 • Gwiazdy w słynnych duetach

  W drugim odcinku programu "Tylko nas dwoje" gwiazdy wykonają przeboje, wylansowane w duetach. Usłyszymy piosenki, które wcześniej nagrali m.in. Michael Jackson i Paul McCarteney oraz David Bowie i Tina Turner.

Wideo na temat: al bano i romina power
 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Miód

  Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec, Yakup, zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niezwykle niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach najwyższych drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Ojca i syna łączy niezwykle silna więź: Yusuf podziwia akrobatyczne umiejętności Yakupa, dzieli się z nim swymi...

 • Nie bój się ciemności

  Sally (Bailee Madison) przyjeżdża do Rhode Island, zamieszkać ze swoim ojcem (Guy Pearce) i jego nową narzeczoną Kim (Katie Holmes). Ojciec pochłonięty jest remontem, a z macochą trudno jej się porozumieć. Mimo przestróg, dziewczynka sama zwiedza starą wiktoriańską willę. Ciekawość prowadzi ją w głąb posiadłości do ukrytej piwnicy. Ponad sto lat temu, w tajemniczych okolicznościach, zginął w niej pan domu. Sally słyszy głosy wołające o pomoc i nieświadoma zagrożenia uwalnia coś, co od wieków...

Dyskusje na temat: al bano i romina power