• Informacje na temat:

  al lewis zdjęcia

Artykuły na temat: al lewis zdjęcia
 • "Nić widmo": Vicky Krieps partnerką Daniela Day-Lewisa

  Daniela Day-Lewisa.

 • Day-Lewis w objęciach Cruz

  Zakończyły się zdjęcia do nowego musicalu Roba Marshalla, twórcy przebojów "Chicago" i "Wyznania gejszy". Na planie "Nine" spotykały się po raz pierwszy hollywoodzkie gwiazdy: Daniel Day-Lewis, Penelope Cruz i Nicole Kidman.

 • Macklemore & Ryan Lewis wracają do Polski

  Duet Macklemore & Ryan Lewis zagra w Polsce. Muzycy wystąpią 18 marca 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

 • DiCaprio przekonał Daniela Day-Lewisa

  Steven Spielberg ujawnił, że Daniel Day-Lewis nie wystąpiłby w jego filmie "Lincoln" gdyby nie interwencja Leonardo DiCaprio.

 • Day-Lewis zagra Abrahama Lincolna

  Daniel Day-Lewis przygotowuje się do roli Abrahama Lincolna. Aby jak najlepiej sprostać zadaniu, aktor zwiedza stan Illinois, w którym swoją polityczną karierę rozpoczynał 16. prezydent USA.

 • Daniel Day-Lewis odkrywcą ropy

  Daniel Day-Lewis ( "Ostatni Mohikanin" , "W imię ojca" ) wcieli się w postać teksańskiego poszukiwacza ropy w filmie "There Will Be Blood". Reżyserem obrazu będzie Paul Thomas Anderson ( "Magnolia" , "Boogie Nights" ), który już od kilku lat pracuje nad scenariuszem. Budżet filmu szacuje się na 25 milionów dolarów.

 • Daniel Day-Lewis u Milosa Formana

  Angielski aktor Daniel Day-Lewis, które wybitne kreacje stworzył w filmach "W imię ojca" , "Moja lewa stopa" i "Wiek niewinności" wystąpi w ekranizacji dramatu Arthura Millera "The Ride Down Mount Morgan". Na fotelu reżysera zasiądzie mistrz kina, Milos Forman ("Lot nad kukułczym gniazdem", "Amadeusz", "Człowiek z Księżyca" ).

 • Lewis MacDougall zachwyca w "Siedmiu minutach po północy"

  ...debiutujący Lewis MacDougall. Chłopiec skończył właśnie zdjęcia do swojego pierwszego filmu - "Piotruś Pan i wyprawa do Nibylandii". Lewis został zaproszony na zdjęcia próbne i... powalił wszystkich na kolana. "Lewis potrafi przekazać niewerbalnie rozgrywający się we wnętrzu jego postaci konflikt" - powiedziała Belén Atienza, producentka filmu. "Właśnie ta umiejętność przekonała nas do kandydatury...

 • Thora Birch i Juliette Lewis jako siostry

  Thora Birch ( "Bunkier" , "Ghost World" ) i Juliette Lewis ( "Desperaci" , "Nigdy więcej" ) połączą swe siły na planie niezależnego dreszczowca "Silence Becomes You", który przygotowuje Stephanie Sinclaire (producentka filmu "The Dance of Shiva").

 • Filmowy duet: Juliette Lewis i Jennifer Lopez

  Informowaliśmy, że Michael Apted, twórca takich filmów jak: "Świat to za mało" , "Nell", "Goryle we mgle" czy "Blink", pracuje nad nowym projektem. Teraz wiadomo już, iż do udziału w thrillerze "Enough" udało mu się zaprosić dwie gwiazdy - Juliette Lewis ("Urodzeni mordercy") i Jennifer Lopez ( "Cela" ).

Zdjęcia na temat: al lewis zdjęcia