• Informacje na temat:

  al pacino dzieci

Artykuły na temat: al pacino dzieci
 • Al Pacino żeni się!

  Al Pacino (76 l.) w końcu dorósł do małżeństwa!

 • Recenzja Anna Dereszowska i Machina del Tango "Tango Va Banque": Weź różę w zęby

  Anna Dereszowska podjęła się bardzo ambitnego celu. Dodać coś od siebie do historii tanga. Tylko czy to jeszcze jakkolwiek możliwe?

 • Być jak Al Pacino

  ...- Jako dziecko chciał mieć pizzerię. - Kochałem włoską kuchnię, ale potem pokochałem Ala Pacino i postanowiłem zostać aktorem - mówi Nathan Fillion z serialu "Castle".

 • Ekipa "Violetty": Kochamy polskich fanów!

  W łódzkiej hali Atlas Arena wystąpili po raz pierwszy w Polsce. W ramach trasy "Violetta Live" 2015 gwiazdy bijącego rekordy popularności serialu zagrali dwa koncerty - odbyły się one 29 marca przy trybunach wypełnionych do ostatniego miejsca.

 • Gwiazdy na stresie

  ..."Stres zmienia wszystko" - powiada aktor Al Pacino. "Jednych mobilizuje, a innych wykańcza". Czy gwiazdy polskich seriali mają stresy? A jeśli tak, to jak sobie z nimi radzą?

 • Filmowi niewidomi

  Frank Slade, bohater oscarowego dzieła Martina Bresta "Zapach kobiety", otwiera galerię postaci, dla których utrata wzroku nie była przeszkodą, by dokonywać niemożliwego. A przy tym zadziwiać, intrygować i - jak widać - skutecznie inspirować widzów.

 • Nie żyje John Patrick Mahon

  ...", "MacGyver", Słoneczny patrol", "Dallas" czy "Z archiwum X". Mahon wystąpił również na Broadwayu m.in. w sztuce "Ryszard III" u boku Ala Pacino. W 1971 roku stowarzyszenie New York Drama Critics(...)-Mediny, wskutek czego nigdy nie odzyskał pełni władzy w lewej ręce. Miał dwoje dzieci - Katherine Elizabeth Ann oraz Josepha Patricka Mahona. (PAP Life) kal/ gra/

 • "Natchniony szaleniec" Al Pacino

  Na tegorocznym weneckim festiwalu oprócz nowego filmu znanej piosenkarki Madonny pojawiły się również premiery wyreżyserowane przez aktorów, którzy bardzo często już po raz wtóry próbują swoich sił jako reżyserzy.

 • Bachleda-Curuś i Gortat, Rutkowski i Wodzianka, Korzeniowski i inni - romanse 2018 roku

  .... Al Pacino (78 l.) ma nową przyjaciółkę. Aktora widziano w sklepie z ekskluzywnymi meblami w towarzystwie 39-letniej izraelskiej aktorki i piosenkarki Meital Dohan. "Umawiają się od kilku(...), to prawda, ten Wasz wspaniały Piotr Żyła zostawił mnie, dzieci, bo nie potrafi żyć w rodzinie" - mogliśmy przeczytać w poście Justyny. Na razie skoczek nie ujawnił nowej ukochanej, Justyna Żyła za to...

 • Pacino: Więcej Szekspira!

  Al. Pacino ( "Adwokat diabła" , "Bezsenność" ) twierdzi, że utwory Szekspira byłyby bardziej przystępne dla młodych odbiorców, gdyby częściej prezentowano je na dużym ekranie. "To ważne, by zachęcać dzieci i młodzież do czytania" - uważa gwiazdor.

Wideo na temat: al pacino dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...

Dyskusje na temat: al pacino dzieci
 • Re: "Pierwsza miłość": Bartosz Obuchowicz dołączył do obsady!

  Gwiazdor??? Z całym szacunkiem gwiazdorem to jest Jack Nicholson albo Al Pacino. Jak na warunki polskie gwiazdorami to są np. Gajos, Kondrat czy Dorociński. Ten koleś to jest koleś grający w serialu, który powinien zatrudnić stylistę bo ubiera się nadal jak w latach 90-tych gdy prowadził programy dla dzieci a jest już po 30-tce.