• Informacje na temat:

  al pacino reżyser

Artykuły na temat: al pacino reżyser
 • Al Pacino: Bez ślubu

  Rozczochrana szpakowata grzywa, filuterny jedwabny szaliczek, piracki pierścień na palcu, do tego ciemne okulary i adidasy - to jego styl na czerwony dywan. 25 kwietnia Al Pacino świętował 80. urodziny. I, jak zwykle, nie zamierza się swym wiekiem przejmować. Rozrabiał zawsze. Wzywana do szkoły matka słyszała: chłopak potrzebuje ojca, pani Pacino. "Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałem dwa lata...

 • Al Pacino - zawód: reżyser

  Al Pacino, jeden z najwybitniejszych aktorów amerykańskich, już po raz drugi stanął za kamerą. W 1996 roku zadebiutował jako reżyser bardzo dobrze przyjętym filmem "Sposób na Ryszarda". Obecnie kończy realizację niskobudżetowej produkcji "Chinese Coffee", w której gra główną rolę.

 • Nowy film Scorsese z De Niro i Pacino otwiera New York Film Festival

  ..."Irlandczyk" Martina Scorsese 27 września otworzy New York Film Festival. Reżyser nakręcił trwającą 3,5 godziny epicką opowieść o gangsterach powojennej Ameryki. Na ekranie Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci. Właśnie pojawił się nowy zwiastun jednej z najbardziej wyczekiwanych premier.

 • Pacino uhonorowany w Wenecji

  Miniony weekend, spędzony w Europie, był dla Ala Pacino zdecydowanie udany. Aktor i reżyser za swoją wieloletnią pracę został nagrodzony na festiwalu w Wenecji.

 • Pacino jako Bonaparte

  Legenda kina Al Pacino ( "Bezsenność" , "Rekrut" ) wreszcie otrzyma szansę zagrania długo oczekiwanej roli Napoleona. Film wyreżyseruje Michael Radford ( "10 minut później: Wiolonczela" ), z którym Pacino spotkał się w zeszłym roku na planie filmu "Kupiec wenecki".

 • Pacino w remake'u "Rififi"

  Starzy znajomi: aktor Al Pacino ( "Ojciec chrzestny" , "Bezsenność" ) i reżyser Harold Becker ( "Kod Merkury" , "Teren prywatny" ), będą już po raz trzeci pracować razem. Według magazynu "Variety" para spotka się na planie remake'u francuskiego klasyka "Rififi" Jules'a Dassina z 1955 roku.

 • "Manglehorn": Al Pacino ślusarzem

  David Gordon Green, jeden z najciekawszych amerykańskich reżyserów młodego pokolenia, zasłynął z kameralnych filmów wyróżniających się wyobraźnią i wrażliwością. Tym razem z samego Ala Pacino udało mu się wydobyć poruszającą i pełną ciepła kreację, bazującą na niuansach i detalach. Ich wspólny projekt, zatytułowany "Manglehorn", jest już na ekranach polskich kin.

 • Cyber-partnerka Ala Pacino

  Al Pacino, jeden z największych aktorów współczesnego kina, stawia czoła nowym wyzwaniom. Jego następna partnerka filmowa będzie w całości generowana komputerowo. Na ten pomysł wpadł Andrew Niccol, scenarzysta i reżyser filmu o nie ustalonym jeszcze tytule.

 • "Natchniony szaleniec" Al Pacino

  Na tegorocznym weneckim festiwalu oprócz nowego filmu znanej piosenkarki Madonny pojawiły się również premiery wyreżyserowane przez aktorów, którzy bardzo często już po raz wtóry próbują swoich sił jako reżyserzy.

 • Al Pacino z nagrodą w Wenecji

  Al Pacino otrzyma podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji nagrodę Glory to the Filmmaker! - poinformowali organizatorzy imprezy.

Wideo na temat: al pacino reżyser
 • "Jack, jakiego nie znacie"

  jego podstawie. A to był taki właśnie scenariusz - miał świetną historię i bohatera, którego odtworzenie na ekranie było prawdziwym aktorskim wyzwaniem - wspomina odtwórca głównej roli Al Pacino(...) zaangażował się w walkę o legalizację eutanazji - dodaje reżyser Barry Levinson. Amerykańska premiera filmu "Jack jakiego nie znacie" odbyła się na antenie telewizji HBO 24 kwietnia 2010 roku. Obraz