• Informacje na temat:

  al pacino rodzina

Artykuły na temat: al pacino rodzina
 • Al Pacino jako Phil Spector

  Trwają zdjęcia do nowej produkcji HBO, opowiadającej o życiu słynnego producenta muzycznego Phila Spectora. W głównej roli zobaczymy Ala Pacino.

 • ​Al Pacino przejął władzę

  ..."Ojciec chrzestny", właściwy debiut filmowy Ala Pacino, dla wielu kinomanów jest filmem kultowym. Także dla Marii Seweryn, która wspomina scenę, gdy bohater przejmuje władzę w rodzinie...

 • Al Pacino trenerem futbolu

  Al Pacino wcieli się w główną rolę trenera futbolu amerykańskiego, Joe Paterno, w adaptacji biografii autorstwa Joe Posnanskiego.

 • "Natchniony szaleniec" Al Pacino

  W przypadku królowej muzyki pop "W.E." - historia romansu Wallis Simpson i Edwarda VIII okazała się - delikatnie mówiąc - zabawnym "nieporozumieniem". Jak z rolą reżysera poradzili sobie Al Pacino(...). Sala wypełniła się po brzegi już kwadrans przed planowanym seansem. Al Pacino oprócz premiery swojego dokumentu "Wilde Salome" w sekcji pozakonkursowej, odebrał również nagrodę Jaeger-Le Coultre Glory...

 • "Irlandczyk": W kinach i na Netfliksie

  ..."Irlandczyk" to zrealizowana z rozmachem opowieść o układach amerykańskiej mafii ze światem polityki, która stanowi ukoronowanie dotychczasowej twórczości Martina Scorsese. Film z Robertem De Niro, Alem Pacino i Joe Pescim w rolach głównych można oglądać w kinach, a od środy, 27 listopada, także na Netfliksie.

 • Rozpoczyna się 10. American Film Festival

  Pokaz "Irlandczyka" Martina Scorsese z Robertem De Niro i Alem Pacino w rolach głównych, otworzy we wtorek, 5 listopada, 10. American Film Festival we Wrocławiu. Przez kolejne sześć dni publiczność będzie mogła obejrzeć ponad 120 filmów, wśród nich nowe dzieła Noaha Baumbacha, Fernando Meirellesa i Christopha Waltza.

 • Kariera zagraniczna mnie nie zajmuje

  ...(u boku Isabelle Huppert). O mitach tworzonych przez kino, rodzinie, pracy na zachodzie, Marlonie Brando i Alu Pacino oraz o tym, czy to nie wstyd zagrać w "Samotności w sieci" z Andrzejem Chyrą...

 • Rozczarowanie roku?

  To miał być wielki powrót Roberta De Niro i Ala Pacino. Niestety, ich pierwszy wspólny występ od czasu "Gorączki", zapowiada się na największe rozczarowanie roku.

 • 40. rocznica premiery "Ojca chrzestnego"

  Szef wytwórni Paramount Pictures oświadczył, że "Marlon Brando nigdy nie zagra w tym filmie", o swoją rolę walczyć musiał także Al Pacino. W czwartek, 15 marca, przypada 40. rocznica premiery pierwszej części trylogii filmowej Francisa Forda Coppoli.

 • Powrót Terminatora, hit od Pixara

  Nowe dzieło Francoisa Ozona, kolejny film z Alem Pacino i kobieca wersja "Jak zostać królem" wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 3 lipca. Już od środy są na nich największe hity tego tygodnia: superprodukcja "Terminator: Genesis" i animacja "W głowie się nie mieści".