• Informacje na temat:

  al płacono

Artykuły na temat: al płacono
 • Bonson "Królu złoty": Tu szacunkiem się płaci

  Podobno jak król się bawi, to złotem płaci. Mimo, że Bonson wjeżdża na album jak mercedes, to rozrywki jest tu z umiarem, wydatki się ogranicza, a najważniejsza jest refleksja, stabilizacja i miłość do bliskich. Znowu? Tak, ale w jeszcze lepszej formie.

 • Benefis Zenka Martyniuka: "Czy da się przestać za to płacić?"

  W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia na antenie TVP2 pokazano benefis gwiazdy disco polo, Zenka Martyniuka. Widzowie nie są zadowoleni i dopytują, kto finansował całe wydarzenie.

 • Dawid Kwiatkowski oskarżony o niepłacenie muzykom. Mamy oficjalny komentarz

  Menedżer Dawida Kwiatkowskiego, Igor Pilewicz, postanowił skomentować aferę, które wybuchła w sieci. Były gitarzysta Przemek Świerk oskarżył wokalistę i jego menedżment o zaległości w płaceniu swoim współpracownikom.

 • Brigitte Bardot: Taką cenę płaciła za bycie symbolem seksu

  ​Miała świat u stóp, gdy oznajmiła, że kończy karierę. Uznano, że to chwilowy kaprys. Jednak 39-letnia wtedy Brigitte Bardot naprawdę porzuciła film. Oddała serce zwierzętom.

 • Teatr życiem płacony

  De Press "Norwid. Gromy i Pyłki", MTJ

 • Wdowa nie płaci

  Kontrowersyjna gwiazda rocka Courtney Love nie chciała zapłacić swoim prawnikom prowadzącym sprawę przeciwko żyjącym członkom zespołu Nirvana.

 • Madonna zabroniła przeklinać swym podwładnym podczas trwającego tournee "Re-Invention". Jeśli wierzyć doniesieniom gazety "New York Post", każde niecenzuralne słowo kosztuje ludzi z ekipy 5 dolarów.

 • Shakira podejrzana o niepłacenie podatków. Gwiazda stanęła przed sądem

  Shakira musi wytłumaczyć się przed sądem w sprawie dotyczącej oszustwa podatkowego. Choć gwiazda twierdzi, że jest niewinna, była zmuszona stawić się w hiszpańskim sądzie i złożyć pierwsze zeznania.

 • Napster każe płacić

  Dla fanów serwisu Napster, dzięki któremu można ściągać z Internetu za darmo pliki mp3, mamy złą wiadomość. Już niedługo, aby skorzystać z jego usług, trzeba będzie uiścić opłatę członkowską. Taką wiadomość podał w wywiadzie szef Napstera, który w poniedziałek, 29 stycznia, zapowiedział także, iż ma wkrótce zamiar zrezygnować ze stanowiska.

 • Mel B musi płacić mężowi 40 tys. dolarów miesięcznie

  Sąd zdecydował, że Melanie Brown musi płacić swojemu mężowi Stephenowi Belafonte 40 tys. dolarów miesięcznie.

Zdjęcia na temat: al płacono
Wideo na temat: al płacono
 • Gessler przeciwna powiększeniu Warszawy! Musiałaby płacić więcej pracownikom z Łomianek!

  W "Dzień Dobry TVN" odbyła się niedawno dyskusja na temat planowanego przez PiS poszerzenia Warszawy o sąsiadujące z nią miejscowości. Do śniadaniówki zaproszono więc Macieja Mazura z "Faktów" TVN, Magdę Gessler i reżysera Tomka Koneckiego. Wszyscy zaproszeni łącznie z prowadzącymi byli oczywiście przeciwni temu pomysłowi. Najciekawszy argument przedstawiła bogata restauratorka, która boi się, że po powiększeniu Warszawy będzie musiała podnieść pensje pracownikom dojeżdżającym teraz z...

 • Piotr K. płacił pracownikom 2-3 tys. za założenie fikcyjnych firm

  Piotr wszystko perfekcyjnie miał zaplanowane. Zatrudniał statystów udających lekarzy i dietetyków. Płacił ludziom za otwarcie własnej działalności, aby zdjąć z siebie odpowiedzialność!

 • Michał Witkowski o blogerkach: Chcą, żeby im płacić. Wolą pokazy płynów niż mody!

  Michał Witkowski uważa, że w polskiej modzie brakuje konstruktywnej krytyki. Suchej nitki nie pozostawia więc na blogerkach, których w show-biznesie cała masa, i którym - zdaniem pisarza - zależy głównie na pieniądzach! – Jeszcze rok temu bardzo by się cieszyły, że są zaproszone, ale już zdążyło im się w głowie przewrócić. (...) Był pokaz mody Zienia, w tym samym dniu był pokaz płynów, Macademian Girl była na płynach – opowiada Witkowski.

Dyskusje na temat: al płacono