• Informacje na temat:

  aladyn jr

Artykuły na temat: aladyn jr
 • "Aladyn" : Disneywood

  Ani liczne inspiracje roztańczonym Bollywoodem, ani hollywoodzkie zaplecze w postaci zjawiskowych kostiumów i scenografii nie są w stanie w pełni zdefiniować "Aladyna". Najnowsza baśń Disneya to przykład kina rozrywkowego, zapoczątkowanego "Księgą dżungli", łączącego nie tylko obie estetyki, ale i skrajne gatunki: musical z filmem przygodowym. Skoro nie Hollywood i nie Bollywood, to może...

 • "Aladyn" spełnia marzenia twórców

  ..."Aladyn" okazał się kinowym "czarnym koniem". W samych tylko Stanach Zjednoczonych film zarobił zaledwie w kilka dni 86,1 mln dolarów. W sumie "Aladyn" przyniósł już producentom ponad 207 milionów dolarów.

 • Zayn śpiewa dla "Aladyna"

  Były członek boysbandu One Direction Zayn opublikowali teledysk do piosenki "A Whole New World" promującej film "Aladyn". Wokaliście towarzyszy Zhavia Ward. Film trafi do kin 24 maja.

 • "Aladyn": Will Smith jako dżin

  Wytwórnia Disney'a opublikowała na łamach magazynu Entertainment Weekly zdjęcia z aktorskiej wersji "Aladyna". Reakcja internautów była jednak bardzo negatywna. Wszystko przez wygląd dżina, w którego wciela się Will Smith.

 • Zayn do filmu "Aladyn": Zobacz teledysk "A Whole New World"

  Były członek boysbandu One Direction Zayn opublikowali teledysk do piosenki "A Whole New World" promującej film "Aladyn". Wokaliście towarzyszy Zhavia Ward. Film trafi do kin 24 maja.

 • Weronika Rosati jako księżniczka Shallia

  W polskiej wersji językowej filmu "Nowe przygody Aladyna" księżniczka Shallia przemówi głosem Weroniki Rosati.

 • Weekend w kinie: Dżin i wymarzone dzieci

  Siedem filmów weszło na ekrany polskich kin w piątek, 24 maja. Wśród nich jest aktorska wersja przygód "Aladyna", dwie francuskojęzyczne produkcje o problemach samotnych rodziców, przewrotny obraz superbohaterski, a także hollywoodzki remake festiwalowego hitu.

 • Reżyser Spider-Mana za kamerą Królewny Śnieżki?

  W 2019 roku Disney wprowadza do kin szereg filmów aktorskich opartych na animacjach studia. Swe premiery mieli już "Dumbo" i "Aladyn", niedługo zadebiutuje "Król Lew". Wytwórnia ma już w planach kolejne filmy. Jednym z nich będzie aktorska wersja "Królewny Śnieżki", która jest bardzo bliska znalezienia reżysera.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Piosenki z filmów Disneya

  ..."Piękna i Bestia", "Kraina lodu", "Król Lew", "Dzwonnik z Notre Dame", "Mała syrenka", "Aladyn", "Vaiana: Skarb oceanu" czy "Coco" - to tylko niektóre filmy wytwórni Disneya, z których piosenki złożą się na repertuar koncertu w ramach 12. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Już 17 maja 2019 roku "Koncert Disneya: Magia muzyki" wypełni przestrzeń Tauron Areny Kraków.

 • ​"Men in Black: International" : Nijakość

  Sezon wiosenno-letni 2019 roku nie rozpieszcza kinomanów. Zaczęło się mocno, bo od premiery "Avengers: Koniec gry". Niestety, później było już tylko gorzej. Druga "Godzilla" nie spełniła pokładanych w niej nadziei. "Aladyn" i "X-Men", z którymi nikt nie wiązał większych oczekiwań, nie zaskoczyły. Teraz na ekrany polskich kin weszła kolejna odsłona "Facetów w czerni", o którą nikt nie prosił. Ci...

Zdjęcia na temat: aladyn jr
Wideo na temat: aladyn jr
 • "Aladyn"

  Pojawiła się nowa zapowiedź "Aladyna", aktorskiej adaptacji popularnej animacji Disney'a. Reżyseruje Guy Ritchie, a w filmie wystąpił między innymi Will Smith, który wcielił się w dżina. Wygląd postaci był od początku krytykowany przez fanów. Czy najnowsza zapowiedź zmieni ich podejście?

Dyskusje na temat: aladyn jr