• Informacje na temat:

  alan andersz szpitalu

Artykuły na temat: alan andersz szpitalu
 • Alan Andersz: Radość to nie luksus

  On już wygrał najważniejszy bieg w swoim życiu. To wyścig, którego stawką był powrót do świata żywych i... uśmiech na twarzy. Dzisiaj zaraża swoim pozytywnym podejściem do ludzi. Za dużo było bólu w jego życiu, aby teraz marnował czas na smutek. Alan Andersz to facet pełen pozytywnej energii, który czerpie z życia pełnymi garściami.

 • Andersz bez odszkodowania

  To Alan Andersz był pijany, agresywny, prowokował do bójki i pierwszy zadał cios - tak sąd podsumował zachowanie aktora podczas imprezy sprzed ponad roku, po której Andersz wylądował w szpitalu z poważnym urazem czaszki i zapadł w śpiączkę - czytamy w "Fakcie".

 • Andersz wraca do "Got to dance"

  W piątek, 27 kwietnia, Alan Andersz zasiądzie za jurorskim stołem w drugim półfinale programu "Tylko taniec. Got to dance".

 • Program obejrzy w domu?

  Wszyscy zamarli, kiedy pod koniec lutego Alan Andersz trafił do szpitala w stanie krytycznym. Okazało się, że uległ wypadkowi w trakcie szarpaniny na jednej z warszawskich imprez. W szpitalu(...) zatrudnią nikogo na miejsce młodego aktora i mają nadzieję, że Alan szybko wróci do zdrowia oraz będzie w stanie dołączyć do reszty jury podczas odcinków "na żywo". Andersz wyjątkowo szybko stanął na nogi...

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  ..., Joanna Liszowska, Alan Andersz i Michał Malitowski, ale także podbili wymagającą publiczność. Widzowie przekonali się, że taniec, to nie tylko technika, ale przede wszystkim ogromne emocje. We(...) medycznych z brawurowo zagranymi rolami komediowymi Pawła Wawrzeckiego, Krzysztofa Kowalewskiego i Piotra Gąssowskiego. W szpitalu nie mogło zabraknąć również personelu żeńskiego, czyli Siostry Basen...

Dyskusje na temat: alan andersz szpitalu