• Informacje na temat:

  alan arkin reżyser

Artykuły na temat: alan arkin reżyser
 • Laureat Oscara i tajni agenci

  Alan Arkin, tegoroczny laureat Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "Mała Miss" , dołączył do obsady komedii "Get Smart". Aktor pojawi się u boku Anne Hathaway ( "Diabeł ubiera się u Prady" ) i Steve'a Carell ( "40-letni prawiczek" ).

 • Mike Nichols nie żyje

  ...19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Wenecja kocha Hollywood

  Podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Wenecji studia filmowe z Hollywood w głównym konkursie zaprezentują aż trzy filmy. Siedem hollywoodzkich produkcji pokazanych zostanie podczas imprezy poza konkursem. Pracom głównego jury przewodniczyć będzie brytyjski reżyser John Boorman.

 • O winie Stallone'a i odkupieniu De Niro

  Ten film jest tak naprawdę historią o odkupieniu win, o spłaceniu długów, o drugiej szansie - mówi Peter Segal, reżyser "Legend ringu", produkcji, w której w emerytowane gwiazdy boksu wcielili się Robert De Niro i Sylvester Stallone.

 • Mike Nichols: Nie tylko "Absolwent"

  Mimo że jego nazwisko nie jest może tak głośne, jak innych uznanych amerykańskich reżyserów, to każdy szanujący się miłośnik X muzy widział przynajmniej kilka jego filmów. To właśnie jeden z nich - kultowy już "Absolwent", zapewnił mu kinematograficzną nieśmiertelność.

 • Wiedziałem, że muszę zrobić ten film

  Ben Affleck może powiedzieć o sobie, że jest szczęściarzem. Jest zdolny, przystojny, ma piękną żonę, aktorkę Jennifer Garner, i troje dzieci. Niedawno okazało się, że hollywoodzki gwiazdor jest również znakomitym reżyserem. Uhonorowany trzema Oscarami, w tym dla filmu roku oraz dwoma Złotymi Globami i trzema nagrodami BAFTA, obraz "Operacja Argo" to jedna z najgłośniejszych produkcji 2012 roku.

 • Steven Soderbergh kompletuje obsadę

  Komediowy aktor Bernie Mac ("The Original Kings of Comedy") ma dołączyć do gwiazdorskiej obsady filmu "Ocean's Eleven", którego reżyserem jest Steven Soderbergh ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Zdjęcia, realizowane w Los Angeles i Las Vegas, rozpoczną się na początku przyszłego roku.

 • Krytycy internetowi już wybrali

  Obraz w reżyserii Bena Afflecka zwyciężył w kategorii najlepszy film. "Operację Argo", w której obok Afflecka występują również John Goodman, Bryan Cranston oraz Alan Arkin, doceniono również za scenariusz adaptowany - nagrodę odebrał Chris Terrio. Paul Thomas Anderson, autor "Mistrza", otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy reżyser. Z kolei Philipa Seymoura Hoffmana wyróżniono za najlepszą rolę...

 • Andy Garcia przyjedzie do Polski

  ...". W filmie występują ponadto: Emily Mortimer, Julianna Margulies i Alan Arkin. Koproducentem "City Island" jest polska firma Gremi Film Production, założona i prowadzona przez Grzegorza Hajdarowicza(...) ekipa i aktorzy zebrali się na tzw. "wrap party", gdzie zarówno reżyser Ray De Felitta, jak i Andy Garcia zagrali z kubańskim zespołem. Aktor obiecał, że podczas premiery w Polsce z ogromną chęcią...

 • Ulubieńcy Ameryki

  ..." , "Cienka czerwona linia" , "Gracz"). W pozostałych rolach wystąpili: Billy Crystal, Hank Azaria, Stanley Tucci, Christopher Walken, Seth Green i Alan Arkin. "Granie w otoczeniu takich aktorów jest dla(...). Jest nadzwyczajną profesjonalistką, ale potrafi być przy tym także zabawna" - mówiła Zeta-Jones. Film opowiada historię małżeństwa hollywoodzkich gwiazdorów - aktorki i reżysera (w tych rolach John...