• Informacje na temat:

  alan na wspolnej

Artykuły na temat: alan na wspolnej
 • Nie żyje Alan Metter, reżyser filmu "Dziewczyny chcą się bawić"

  Nie żyje Alan Metter, reżyser popularnych w latach 80. komedii "Dziewczyny chcą się bawić" i "Powrót do szkoły". Miał 77 lat.

 • Ostatni taniec Alana

  Znany z serial u "Na Wspólnej" Alan Andersz i jego partnerka Blanka Winiarska pożegnali się z "Tańcem z gwiazdami".

 • Alan Alda: Najlepszy ekranowy chirurg

  Widzowie pokochali go w roli Benjamina "Sokole Oko" Pierce’a, sarkastycznego chirurga wojskowego z serialu "M*A*S*H". Kończący 28 stycznia 80 lat Alan Alda swego czasu był jednym z najpopularniejszych aktorów telewizyjnych. Jednocześnie rozwijał swą karierę filmową, dołączając tym samym do grupy najbardziej zapracowanych i najważniejszych ludzi w Hollywood.

 • Alan Andresz w "Hell's Kitchen"

  W dzisiejszym (3 listopada) odcinku "Piekielnej Kuchni" pojawi się Alan Andersz, który jakiś czas temu zniknął z polskiego show-biznesu. Co dziś robi aktor?

 • Alan Andersz o "Agencie": Słyszałem, że to jest przygoda życia

  ..."Słyszałem, że to jest przygoda życia" - mówi PAP Life Alan Andersz, którego już 14 lutego zobaczymy w programie "Agent - gwiazdy". Aktor, który od zawsze uprawia sporty, a ostatnio - crossfit, przyznaje, że ciężko było nie tylko fizycznie, ale i psychicznie...

 • Alan Alda: Koniec "pana przyjemniaczka"

  Alan Alda grywał w swoim życiu senatorów i telewizyjne gwiazdy, zabójców i profesorów; był nawet chirurgiem w ogarniętej wojną Korei. Niewykluczone jednak, że najlepiej wyszła mu rola... clowna.

 • Alan Parker o swoich filmach

  Alan Parker , gość tegorocznego Warszawskiego Festiwalu Filmowego, niezbyt chętnie mówi o swojej twórczości. Jego filmy są zresztą tak różnorodne, że trudno znaleźć jakiś wspólny mianownik w jego filmografii. Podczas wizyty w Warszawie brytyjski reżyser opowiedział jednak o swoich najważniejszych projektach oraz o planowanym filmie o pewnym słynnym rosyjskim kosmonaucie.

 • Brad Pitt zagra u Alana Parkera

  Alan Parker ("Evita", "Droga do Wellville", "Ptasiek") przymierza się do realizacji filmu "The Life of David Gale". Będzie równocześnie producentem i reżyserem tytułu. Nie podano daty rozpoczęcia produkcji, ale zagraniem głównej roli w filmie zainteresowany jest Brad Pitt.

 • Wspólny projekt Hanksa i Mendesa

  ..."American Beauty", scenarzystą Alanem Balem, nad swym kolejnym projektem filmowym. Będzie to film o policjancie z Cleveland, który próbuje rozwiązać tajemniczą sprawę morderstwa popełnionego z miłości.

 • Testują magiczny napój

  Po czterech latach od wspólnego występu w serialu "39 i pół", Wojciech "Łozo" Łozowski i Alan Andersz łączą siły i głosy w polskiej wersji superprodukcji "Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości".

Zdjęcia na temat: alan na wspolnej
Wideo na temat: alan na wspolnej