• Informacje na temat:

  alan thicke aktor

Artykuły na temat: alan thicke aktor
 • Alan Thicke nie żyje

  We wtorek, 13 grudnia, zmarł Alan Thicke, kanadyjska ikona telewizji, najbardziej znany z roli psychiatry Jasona Seavera w niezwykle popularnym w latach 80. i 90. sitcomie "Dzieciaki, kłopoty i my".

 • Robin Thicke w żałobie po śmierci ojca

  Znany z przeboju "Blurred Lines" wokalista Robin Thicke opłakuje zmarłego nagle ojca, kanadyjskiego aktora Alana Thicke (m.in. serial "Dzieciaki, kłopoty i my" i "Moda na sukces").

 • Robin Thicke oszołomiony wyznaniem ojca

  Ojciec Robina Thicke zaskoczył syna. Kanadyjski aktor i prezenter wyznał magazynowi "Us Weekly", że słucha muzyki Robina podczas uprawiania seksu.

 • Robin Thicke kończy 40 lat: Kariera wokół jednego przeboju

  Twierdzenie, że Robin Thicke zdobył sławę tylko i wyłącznie dzięki "Blurred Line", to spore nadużycie. Niemniej trudno się nie zgodzić, że bez tego singla z odważnym teledyskiem amerykański wokalistka nie trafiłby na szczyty list przebojów.

 • Kariera dla pieniędzy? Nic z tego! Byli bogaci zanim zaczęli śpiewać

  ...zabezpieczenie finansowe. Jego ojciec, Alan Thicke, był znanym aktorem filmowym i telewizyjnym (zasłynął m.in. z roli w serialu "Dzieciaki, kłopoty i my"). Lady Gaga Mimo iż rodzice Gagi nie(...) przyszłego wokalisty się rozwiedli, to ich syn nie został bez odpowiedniego zabezpieczenia. Robin Thicke Robin Thicke zasłynął  dzięki albumowi i singlowi "Blurred Lines". Wcześniej jego płyty...