• Informacje na temat:

  albert finney

Artykuły na temat: albert finney
 • Albert Finney nie żyje. Miał 82 lata

  Nie żyje brytyjski aktor Albert Finney. Zmarł w wieku 82 lata po krótkiej chorobie. Mimo aż pięciu nominacji do nagrody Akademii, na jego półkę nigdy nie trafił Oscar.

 • Ekscentryczny Albert Finney

  Brytyjski aktor Albert Finney ( "Erin Brockovich" , "Plac Washingtona", "Simpatico" ) zagra główną rolę w filmie "Dinner Music for a Pack of Hungry Cannibals". Finney wcieli się w ekscentrycznego dziennikarza, prowadzącego pewne śledztwo.

 • Albert Finney jako Winston Churchill

  Albert Finney, wybitny angielski aktor ( "Erin Brockovich" , "Simpatico" , "Traffic" ), zagra Winstona Churchila w przygotowywanym filmie, opowiadającym o życiu słynnego angielskiego męża stanu. Żonę brytyjskiego premiera zagra Vanessa Redgrave ( "Mission: Impossible" ).

 • Albert Finney: Oscar nie jest taki ważny

  Brytyjczyk Albert Finney, który za rolę w filmie "Erin Brockovich", został nominowany w tym roku do Oscara w kategorii "Najlepszy aktor drugoplanowy", oświadczył, że najprawdopodobniej nie będzie uczestniczył w ceremonii 25 marca w Los Angeles. Takie uroczystości go po prostu nudzą, a poza tym Finney nie spodziewa się, że Akademia przyzna mu nagrodę.

 • McGregor i Finney: Gwiazdy Tima Burtona

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" ) i Albert Finney ( "Erin Brockovich" ) zagrają w najnowszej produkcji Tima Burtona "Big Fish". Jak podał magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2003 roku, w Alabamie.

 • A. Finney wujem Russella Crowe'a

  Albert Finney ( "Erin Brockovich" ) wystąpi u boku Russella Crowe'a ( "Pan i władca: Na krańcu świata" ) w najnowszej produkcji Ridley'a Scotta ( "Królestwo niebieskie" ). Produkcja filmu "A Good Year" rozpocznie się w 2006 roku w Prowansji, na południu Francji.

 • McGregor i Finney: Gwiazdy Tima Burtona

  Ewan McGregor ( "Moulin Rouge" ) i Albert Finney ( "Erin Brockovich" ) zagrają w najnowszej produkcji Tima Burtona "Big Fish". Jak podał magazyn The Hollywood Reporter , zdjęcia rozpoczną się w styczniu 2003 roku, w Alabamie.

 • Kolejni aktorzy w "The Bourne Legacy"

  Joan Allen i Albert Finney są w trakcie rozmów na temat występu w filmie "The Bourne Legacy", donosi The Hollywood Reporter.

 • Ethan Hawke nie wie, że będzie martwy

  Ethan Hawke ( "Przed wschodem słońca" , "Przed zachodem słońca" ) wystąpi w nowym thrillerze laureata Oscara Sidneya Lumeta - poinformował serwis "Production Weekly". W "Before the Devil Knows You're Dead" aktorowi partnerować będzie Albert Finney ( "Duża ryba" ) oraz Marisa Tomei ( "Factotum" ).

 • Gwiazdy u Burtona

  Jak już informowaliśmy , Tim Burton ( "Planeta Małp" ) pracuje nad nowym filmem. W "Big Fish" w rolach głównych wystąpią Ewan McGregor, Albert Finney, Billy Crudup i Jessica Lange. Według ostatnich informacji z planu produkcji, do obsady dołączą kolejne gwiazdy.