• Informacje na temat:

  albert ksiaże

Artykuły na temat: albert ksiaże
 • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

  Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

 • Książę Filip zachwycony Jinx

  Jak twierdzi amerykańska aktorka Halle Berry, podczas uroczystej londyńskiej premiery filmu "Śmierć nadejdzie jutro" , która odbyła się 18 listopada 2002 roku w Royal Albert Hall, książę Edynburga, Filip, błądził myślami bardzo daleko i podczas projekcji cały czas... mruczał coś pod nosem.

 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • Prince nie żyje. "Książę" miał 57 lat

  ..."HITnRUN Phase One" ukazała się jesienią 2015 r. W 1985 r. zdobył Oscara za najlepszą piosenkę filmową ("Purple Rain"). Nagrana rok wcześniej płyta "Purple Rain" powstała do filmu Alberta Magnoliego...

 • Uroczysta premiera "Opowieści z Narnii"

  Światowa premiera filmu "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" odbędzie się 7 grudnia w londyńskiej Royal Albert Hall. Uroczystość zaszczyci swoją obecnością książe Karol razem ze swoją żoną - księżną Kornwalii.

 • Tom Jones, Kylie Minogue, Sting i Shaggy dla królowej Elżbiety II

  ...21 kwietnia w Royal Albert Hall w Londynie odbędzie się specjalny koncert z okazji 92. urodzin królowej Elżbiety II. Poznaliśmy główne gwiazdy tego wydarzenia.

 • Edyta Górniak zaśpiewa dla księcia Williama i księżnej Kate

  ...11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie na koncercie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę ma zaśpiewać Edyta Górniak.

 • Królowa Elżbieta II świętuje 92. urodziny. Impreza z gwiazdami

  ...21 kwietnia w Royal Albert Hall w Londynie odbył się specjalny koncert z okazji 92. urodzin królowej Elżbiety II. Na scenie pojawili się m.in. Tom Jones, Kylie Minogue oraz duet Sting i Shaggy.

 • Edyta Górniak zaśpiewa przed rodziną królewską: Bardziej się boję, niż cieszę

  Poznaliśmy kolejne szczegóły występu Edyty Górniak na specjalnym koncercie z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, który odbędzie się 11 listopada w Royal Albert Hall w Londynie.

 • Królowa na premierze Bonda

  Brytyjska królowa Elżbieta II i książę Edynburga Filip osobiście pojawią się na premierze najnowszego obrazu o przygodach Jamesa Bonda. Uroczysty pokaz filmu "Die Another Day" odbędzie się 18 listopada w londyńskim Royal Albert Hall. Podczas wieczoru wystąpi także gwiazda muzyki pop, Madonna. Wokalistka wykona tytułową piosenkę z dwudziestego filmu o Jamesie Bondzie.

Zdjęcia na temat: albert ksiaże
Wideo na temat: albert ksiaże
 • Książę William na otwarciu centrum dla gejów i lesbijek

  Książę William pojawił się na otwarciu centrum organizacji Albert Kennedy Trust. Wspiera one młode osoby ze społeczeństwa LGBT. Następcę tronu zapytano o to, jak zareagowałby, gdyby któreś z jego dzieci okazało się homoseksualne. Książę powiedział, że wspierałby je niezależnie od podjętej decyzji. Nie ukrywa jednak strachu przed reakcją społeczeństwa i presją po takim wyznaniu. (Press