• Informacje na temat:

  ale piersi

Artykuły na temat: ale piersi
 • Gwiazda programu "Love Island" powiększyła piersi

  Monika Kozakiewicz, gwiazda programu "Love Island", przeszła operację powiększenia piersi. Efektami pochwaliła się w sieci.

 • Nagie piersi Anny Muchy? Bez komentarza

  Anna Mucha lubi prowokować. Wielokrotnie udowadniała, że nagość nie jest dla niej tematem tabu oraz że doskonale czuje się w swoim ciele. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" często publikuje(...)", "Ech, napisem być", "Każdy chciałby być tym napisem. Wiadomo", "Rozpala wyobraźnię. Jednak to prawda, że kobieta jak wino" - piszą obserwatorzy Anny Muchy na Instagramie. Znaleźli się jednak...

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

 • Piersi pierwsze

  ..."Piracka płyta" Pawła Kukiza i jego Piersi okazała się najpopularniejszym albumem października. Zamówienia ze sklepów wyniosły blisko 25 tysięcy egzemplarzy. Spora liczba jesiennych premier sprawiła, że na liście opracowanej co miesiąc przez ZPAV trudno znaleźć albumy, które na półkach pojawiły się jeszcze w lecie.

 • Demi Lovato powiekszyła piersi? Fani skonsternowani

  Po serii zdjęć, jakie Demi Lovato opublikowała na swoim Instagramie, jej fani zaczęli zastanawiać się, czy wokalistka nie powiększyła piersi.

 • Rak piersi uniemożliwił jej macierzyństwo. Kylie Minogue w szczerym wywiadzie

  Kylie Minogue udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, że walka z rakiem piersi, którą musiała stoczyć w przeszłości, przekreśliła jej szanse na macierzyństwo. Artystka usłyszała diagnozę w wieku 36-lat. "Czasem zastanawiam się, jak by to było" - mówi rozmyślając nad sobą w roli matki.

 • Powiększyła sobie piersi

  Amerykańska wokalistka Kelly Rowland przyznała, że poddała się operacji powiększania piersi.

 • Wyskakujące piersi Gosi

  Będą kolejne powody do oburzenia na program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tym razem widzowie zobaczyli nagie piersi Gosi Andrzejewicz, które "wyskoczyły" z obcisłego kostiumu.

 • Natalia Siwiec: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka Natalia Siwiec zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

 • Wyskakujące piersi Gosi

  Będą kolejne powody do oburzenia na program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Tym razem widzowie zobaczyli nagie piersi Gosi Andrzejewicz, które "wyskoczyły" z obcisłego kostiumu.

Zdjęcia na temat: ale piersi
Wideo na temat: ale piersi
 • Marilyn Manson i piersi prezenterki

  Marilyn Manson i członek jego zespołu Twiggy Ramirez przybywają na Spike TV Scream Awards w Los Angeles. Jedna z dziennikarek prosi Mansona o... dotknięcie jej biustu. Piosenkarz spełnia jej życzenie, ale wygląda na trochę zażenowanego.

 • "Przyjaciółki" 12: Odcinek 4.

  Paweł (Bartek Kasprzykowski) zapewnia Ankę (Magdalena Stużyńska - Brauer), że nie tknie już alkoholu i znajdzie pracę. Zuza (Anita Sokołowska) ma guzka w piersi. Jest przerażona, ale ukrywa przed wszystkimi swój stan zdrowia. Inga (Małgorzata Socha) nadal ma problemy z Hanią (Pola Figurska). Obawia się, że koleżanki mają zły wpływ na jej córkę. Prosi Andrzeja (Adam Adamonis) o pomoc. Nie wie

 • Marika o katolikach: im bardziej stają się religijni, tym bardziej gubią Boga

  Marika przyznaje, że często i w różnych sytuacjach szczerze rozmawia z Bogiem, powierza mu swoje troski i radości. Od kościoła trzyma się jednak z daleka! - Mam wrażenie, że im bardziej człowiek staje się religijny, czyli im bardziej dba o formę, obrządek, tym bardziej gubi poszukiwanie Boga. Niektórzy odnajdują się w różnych rytuałach religijnych, ja czasami też, ale absolutnie nie jest to dla