• Informacje na temat:

  alejandro

Artykuły na temat: alejandro
 • Alejandro Landes: "Narcos"? Nie, "Monos"

  ...- W mojej ojczystej Kolumbii wojna trwała 60 lat, a stronami byli partyzanci, dzielący się na kilka mniejszy grup, "Narcosów", wśród których też są frakcje, państwo, wojskowe siły policyjne, a także obce wojska, które dokonywały u nas interwencji. Żyjemy w wiecznie szarej strefie - mówi Kolumbijczyk Alejandro Landes, reżyser i współscenarzysta filmu "Monos", nagrodzonego na Sundance...

 • Powstanie remake horroru Alejandro Amenabara "Inni"

  W 2021 roku minie dokładnie dwadzieścia lat od premiery horroru "Inni", który na całym świecie zarobił ponad 200 milionów dolarów. Występująca w roli głównej Nicole Kidman została też nominowana za swoją rolę do Złotego Globu i nagrody BAFTA. Zaczęto prace nad drugą częścią filmu.

 • Nowy film Alejandro Amenabara

  Alejandro Amenabar, twórca "Innych" przygotowuje swój kolejny film. "Mar Adentro" ("Out to Sea") będzie jedną z najbardziej oczekiwanych premier hiszpańskich 2004 roku. Obraz opowie historię Ramona Sampedro, człowieka, który przez dziesięciolecia walczył o prawo do eutanazji. Głównego bohatera zagra Javier Bardem ( "Drżące ciało" , "Before Night Falls").

 • Nie żyje Alejandro 'Jano' Fuentes. Miał 45 lat

  Alejandro 'Jano' Fuentes, czyli wokalista znany z pierwszej edycji meksykańskiego "The Voice" został zastrzelony w Chicago. Miał 45 lat.

 • Alejandro Gonzalez Inarritu z nagrodą Gildii Reżyserów Amerykańskich

  Gildia Reżyserów Amerykańskich (Directors Guild of America) ogłosiła 6 lutego laureata swej dorocznej nagrody. Tym razem członkowie stowarzyszenia uhonorowali twórcę filmu "Zjawa", Alejandro Gonzaleza Inarritu. Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w Los Angeles.

 • Alejandro Inarritu krytycznie o Danaldzie Trumpie

  Meksykański reżyser Alejandro Gonzales Inarritu skrytykował kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa, podczas gali odbywającej się w sobotę, 7 listopada, w Muzeum Sztuki w Los Angeles.

 • Guillermo del Toro, Salma Hayek i inne gwiazdy z Meksyku pomagają filmowcom

  Guillermo del Toro, Alfonso Cuaron, Salma Hayek oraz Alejandro G. Inarritu znaleźli się wśród filmowców, którzy utworzyli specjalny Audiowizualny Fundusz Pomocowy Sifonoforo. Ma on pomóc dotkniętym przez pandemię COVID-19 meksykańskim pracownikom zatrudnionym na planach.

 • "Monos": Dzieci wojny

  ..."Monos, okrzyknięty wydarzeniem ubiegłorocznego festiwalu Sundance film Alejandro Landesa, to dzieło ambitne, gęste od znaczeń i nawiązań, miejscami wirtuozerskie artystycznie i formalnie. Zarazem chcąc nie chcąc aż prosi się o porównanie z powieścią nagrodzonego Noblem Williama Goldinga.

 • Cannes 2019: Pierwszy Meksykanin i głos młodego pokolenia

  Powinniśmy oceniać filmy same w sobie - jako sztukę. Nazwiska twórców, ich rozpoznawalność na pewno nie będą miały wpływu na decyzje - powiedział Alejandro Gonzalez Inarritu, przewodniczący jury konkursu głównego 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

 • Javier Bardem u Inarritu

  Javier Bardem wystąpi w nowym filmie Alejandro Gonzaleza Inarritu, "Biutiful".

Zdjęcia na temat: alejandro
Dyskusje na temat: alejandro
 • Re: "Kod genetyczny": Karolina Gruszka w nowym serialu TVN

  Zapamiętajcie te nazwiska gdy nadejdzie pora. Szydłowski Marek Tomasz Członek Zarządu Anting Wolff Christian Alejandro Członek Zarządu Maciejowski Maciej Andrzej Członek Zarządu Tyborowicz Piotr Andrzej Członek Zarządu Miszczak Edward Członek Zarządu Pieczyński Adam Andrzej Członek Zarządu Samples James Donald Prezes Zarządu Korycki Piotr Michał Wiceprezes Zarządu

 • Re: Pierwszy pocałunek Grażynki i Arkadiusza!

  Czepiacie się Klan to edukacyjny serial uczą społeczeństwo że trzeba myć rączki szkoda że tak powoli idą z programem chciałbym zobaczyć instrukcje przy robieniu dobrej minetki.

 • Re: „Pierwsza miłość”: Hubert zginie od kul gangstera

  Oglądam ten serial prawie od początku, czasem nawet dwa razy dziennie i wciąż nie wiem kto jest prawdziwym ojcem Pablita!

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Proszę proszę o proszę o wywiady z gwiazdami z zakanego uczucia Ana Brenda,Mar Contreras,Susana Gonzalez ,Michelle Ramaglia ,Ingrid Martz i Jose Ron. I proszę o wywiaz z gwiazdami telenoweli Eva Luna Blanca Soto,Sofia Lama,Greidys Gil,Vanessa Villela,Julian Gil,Carlos Ferro i Alejandro Chaban!!!!! I jaka wpomnieni czas bardzo proszę i błaaaagam dajcie telenowele W niewoli uczuc!!! Z góry