• Informacje na temat:

  aleksander kwasniewski byly prezydent

Artykuły na temat: aleksander kwasniewski byly prezydent
 • Aleksander Kwaśniewski wywołał istną sensację! Niebywałe, gdzie się pojawił!

  Aleksander Kwaśniewski (65 l.) mocno zmienił swój wizerunek. Już wiadomo, kto odpowiada za jego metamorfozę...

 • Nowa pasja Kwaśniewskiej

  Aleksandra Kwaśniewska (27 l.) ma nową pasję. Córka prezydenta ukończyła właśnie kurs projektowania wnętrz w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

 • Aleksander Kwaśniewski już tak nie wygląda! Szok

  Aleksander Kwaśniewski (65 l.) zaskoczył swoim wyglądem podczas wywiadu dla stacji telewizyjnej Polsat News. Okazuje się, że prezydent zmienił wizerunek i zapuścił brodę. Musicie zobaczyć go w tej wersji!

 • Kwaśniewska wygrała 1000 zł

  Aleksandra Kwaśniewska o mały włos nie została zwyciężczynią ogólnopolskiego dyktanda.

 • Aleksander Kwaśniewski zaskoczył wyznaniem! W jego życiu zaszły spore zmiany

  Aleksander Kwaśniewski (66 l.) podczas przebywania na kwarantannie ze względu na pandemię koronawirusa doszedł do zaskakujących wniosków, którymi zapragnął podzielić się ze światem. Okazuje się, że były prezydent ma mnóstwo rad dla Polaków, które mają pomóc umocnić relacje z partnerami. Przy okazji Kwaśniewski zdradził, jakim jest mężem i jak wygląda teraz jego życie!

 • Kwaśniewska w "Małej czarnej"

  Aleksandra Kwaśniewska kontynuuje swoją dziennikarką karierę w mediach. Już dzisiaj córka byłego prezydenta Polski zadebiutuje przed kamerami telewizyjnej Czwórki, gdzie będzie prowadzić program dla kobiet.

 • Aleksander Kwaśniewski nie do poznania! Co za zmiana!

  Aleksander Kwaśniewski (65 l.) przez lata wyglądał nienagannie jako Prezydent Polski. Teraz jednak częściej w mediach możemy oglądać jego żonę, niż samego byłego prezydenta. Teraz jedna zdjęcie polityka obiegło internet i ciężko go na nim rozpoznać!

 • Aleksandra Kwaśniewska to dziecko szczęścia. Superwóz ma za darmo, mieszkanie dostała od rodziców, świetną pracę dała jej telewizja.

 • Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski utknęli za granicą!

  Jolanta Kwaśniewska (64 l.) i Aleksander Kwaśniewski (65 l.) wybrali się na narty w szwajcarskie Alpy. Niestety, przez epidemię koronawirusa nie mogą wrócić do kraju.

 • Kwaśniewski o Jacksonie

  "To był król, niezwykły talent, a przy tym człowiek niezwykle wrażliwy" - tak zmarłego w nocy z czwartku na piątek (25/26 czerwca) króla popu Michaela Jacksona wspomina były prezydent Aleksander Kwaśniewski, który w 1996 roku spotkał się z piosenkarzem.

Wideo na temat: aleksander kwasniewski byly prezydent
 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...