• Informacje na temat:

  aleksander kwaśniewski zdjęcia

Artykuły na temat: aleksander kwaśniewski zdjęcia
 • Aleksander Kwaśniewski wywołał istną sensację! Niebywałe, gdzie się pojawił!

  Aleksander Kwaśniewski (65 l.) mocno zmienił swój wizerunek. Już wiadomo, kto odpowiada za jego metamorfozę...

 • Aleksander Kwaśniewski nie do poznania! Co za zmiana!

  Aleksander Kwaśniewski (65 l.) przez lata wyglądał nienagannie jako Prezydent Polski. Teraz jednak częściej w mediach możemy oglądać jego żonę, niż samego byłego prezydenta. Teraz jedna zdjęcie polityka obiegło internet i ciężko go na nim rozpoznać!

 • Aleksander Kwaśniewski przeszedł ogromną metamorfozę!

  ..."Super Express" ogłosił, że w rodzinie Kwaśniewskich doszło w ostatnim czasie do sporych zmian...

 • Aleksander Kwaśniewski zaliczył wpadkę na marszu KOD!

  ...4 czerwca br. Aleksander Kwaśniewski (61 l.) ramię w ramię z Bronisławem Komorowskim (64 l.) uczestniczył w marszu Komitetu Obrony Demokracji. Byli prezydenci z uśmiechami na twarzy wystąpili na scenie, z której pozdrawiali wszystkich zgromadzonych. Wówczas uważni fotoreporterzy wychwycili wstydliwą wpadkę "Kwacha". Mężczyzna z tych wszystkich emocji zapomniał o całkiem przyziemnej rzeczy...

 • Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski i Ola Kwaśniewska wypoczywają na Mazurach

  Aleksandra Kwaśniewska (37 l.) jest bardzo związana z rodzicami. Dowodem może być fakt, że wybrała się z nimi na wakacje. Paparazzi spotkali rodzinę Kwaśniewskich na Mazurach, gdzie Kwaśniewscy oddawali się błogiemu relaksowi.

 • Nieznane fakty z życia Aleksandra Kwaśniewskiego wyszły na jaw!

  Do sieci trafiło właśnie zdjęcie maila wysłanego z biura Aleksandra Kwaśniewskiego (64 l.), w którym były prezydent zdradza… jakiej muzyki słucha!

 • Tak przez lata zmieniała się Jolanta Kwaśniewska. Zdjęcie z młodości to hit!

  Gdy jej mąż w 1995 roku wygrał wybory na prezydenta Polski, ona stanęła na świeczniku. Kiedy Aleksander Kwaśniewski obejmował urząd, ona musiała zrezygnować z zawodowych obowiązków. Nie miała wyjścia(...). Po zakończeniu drugiej kadencji Kwaśniewskiego Jolanta wróciła na stanowisko szefa przedsiębiorstwa.  Kwaśniewska kojarzona jest jednak przede wszystkim z działalnością charytatywną. Założyła fundację...

 • Narzeczony Kwaśniewskiej jest "księciem kefirów"!

  Kuba Badach swojego przyszłego teścia po raz pierwszy spotkał, gdy miał... dziesięć lat. Tylko SHOW dotarł do nieznanych faktów z życia przyszłego męża Oli Kwaśniewskiej.

 • Sprawiedliwość według Saniewskiego

  W sobotę, 29 października, we Wrocławiu, padnie pierwszy klaps na planie filmu "Bezmiar sprawiedliwości" Wiesława Saniewskiego ("Nadzór", "Dotknięci"). Będzie to produkcja oparta na faktach. Przez analizę pewnego wzbudzającego emocje procesu, reżyser chce sportretować działanie polskiego wymiaru sprawiedliwości.

 • Tydzień pod znakiem "Pianisty"

  Zbliżający się tydzień upłynie pod znakiem "Pianisty" Romana Polańskiego. Światową premierę tego filmu, zaplanowaną na czwartek, 5 września, w warszawskiej Filharmonii Narodowej, poprzedzą między innymi wystawa fotosów z filmu i uroczystość wręczenia reżyserowi Złotego Berła.

Wideo na temat: aleksander kwaśniewski zdjęcia
 • Faust

  Swobodnie zainspirowany opowieścią Goethego Aleksander Sokurow radykalnie reinterpretuje dobrze znany mit. Faust jest u niego myślicielem, buntownikiem i pionierem, ale też anonimowym człowiekiem z krwi i kości, napędzanym przez wewnętrzne impulsy chciwości i żądzy. To ostatnia część tetralogii Sokurowa o ludziach władzy. Bohaterami poprzednich części byli: Hitler, Lenin i japoński cesarz Hirohito. Faust jest filmem, który na zawsze odmieni twoje życie... Faust Sokurowa nie jest adaptacją...

 • Hitman: Agent 47

  Agent 47 to produkt inżynierii genetycznej. Jego "imię" to po prostu dwie ostatnie cyfry kodu kreskowego 640509-040147. Powstał, z połączenia nici DNA pięciu najgroźniejszych kryminalistów, jakich udało się schwytać, w jednym celu: miał być idealną bronią do zabijania.

 • Małe stłuczki

  "Małe stłuczki" to film o przypadkowym spotkaniu ludzi, którzy z różnych powodów nie lubią wyznaczonych szlaków. Chcą szczęścia na własnych, a nie podyktowanych przez innych warunkach. Fabularny debiut Aleksandry Gowin i Ireneusza Grzyba to niekonwencjonalna historia miłosna o tym, jak zaskakująca bywa codzienność i jak ekscentryczne mogą być sprawy najprostsze. Dwie przyjaciółki zarabiają na życie likwidując mieszkania po zmarłych niedawno osobach. Część sprzętów i bibelotów, które znajdują,...