• Informacje na temat:

  aleksander milwiw-baron

Artykuły na temat: aleksander milwiw-baron
 • ​Aleksander Milwiw-Baron gościem Hansa Zimmera na koncertach w Polsce

  Pod koniec maja Hans Zimmer wystąpi w Polsce. Artyście na scenie towarzyszyć będzie chór, Czeska Narodowa Orkiestra Symfoniczna oraz zespół, w którego skład oryginalnie wchodzą wybitni muzycy jak na przykład Johnny Marr, którego podczas polskich koncertów zastąpi Aleksander Milwiw-Baron. Gitarzysta grupy Afromental i trener z programu "The Voice of Poland" wystąpi z Hansem Zimmerem 26 maja...

 • "The Voice of Poland": Czy Baron zetnie swoje dredy? Bednarek mu zazdrości

  Aleksander Milwiw-Baron od lat nie zmienia wizerunku. Trener "The Voice of Poland" zdradził, kiedy pozbędzie się dredów, które są jego znakiem rozpoznawczym.

 • Baron i Antoni Pawlicki kupili farmę i sprzedają ekologiczne jedzenie

  Aleksander Milwiw-Baron i Antoni Pawlicki wpadli na pomysł własnego biznesu. Panowie kupili eko farmę i będą teraz sprzedawać ekologiczne pożywienie.

 • Baron na zdjęciu z ojcem i bratem. Rodzinny kadr trafił do sieci

  Z okazji niedawnego Dnia Ojca gwiazdy chętnie dzieliły się wspomnieniami i zdjęciami ze swoimi rodzinami. W podobny sposób postąpił Aleksander Milwiw-Baron, który zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie wraz z bratem i ojcem.

 • Baron zagra z Hansem Zimmerem

  Na dwóch (z trzech) polskich koncertów słynnego kompozytora muzyki filmowej Hansa Zimmera w Polsce gościnnie na gitarze zagra Aleksander Milwiw-Baron, muzyk zespołu Afromental.

 • Julia Wieniawa i Baron pracują nad wspólnym przebojem. Co wiemy na jego temat?

  Zanim zdradzili, że są parą, Julia Wieniawa i Aleksander Milwiw-Baron mówili o współpracy i realizowanym razem projekcie muzycznym. Nie była to tylko przykrywka intymnej relacji, którą na początku chcieli ukryć, ale zapowiedź działań, które rzeczywiście mają zamiar sfinalizować. Baron w jednym z wywiadów zapowiedział, że na efekt ich pracy naprawdę warto czekać.

 • Wszystko się wydało. Julia Wieniawa i Baron są parą

  Od jakiegoś czasu fani spekulują, że Julia Wieniawa znalazła już nowego partnera. Nowym wybrankiem miał być nieco starszy od aktorki i wokalistki Aleksander "Baron" Milwiw. Dziwnym trafem obydwoje pojechali w tym samym czasie na wakacje w to samo miejsce, z którego wrzucali podobne zdjęcia. Para chciała chyba ukryć swój związek. Teraz jednak zostali przyłapani przez paparazzich na czułościach.

 • "Drunk History - Pół litra historii": Powstaje drugi sezon

  Ruszyły zdjęcia do drugiej serii serialu "Drunk History - Pół litra historii", w którym osobistości świata show-biznesu pod wpływem alkoholu opowiedzą o ciekawych postaciach i wydarzeniach z dziejów Polski. W nowych odcinkach wystąpią m. in. Katarzyna Warnke, Ryszard Kalisz, Joanna Kołaczkowska, Tomasz Karolak i Aleksander Milwiw-Baron.

 • Michał Szpak rozbawił widownię "The Voice of Poland". Zobacz, co zrobił!

  Michał Szpak razem z Aleksandrem Milwiw-Baronem postanowili uprzyjemnić publiczności muzycznego show wielogodzinne nagrania programu "The Voice of Poland". Zrobili to w bardzo niekonwencjonalny sposób.

 • "The Voice Of Poland": Baron krytykuje 16-latkę

  Ponoć "The Voice Of Poland" miał nieść wyłącznie pozytywne emocje i uciekać od złośliwej krytyki... W ostatnim odcinku show juror Aleksander Milwiw-Baron z grupy Afromental ostro ocenił 16-letnią Ole Chaładaj. "To nie było wyrzygane emocjonalnie. Zabrakło mi szczerości" - zmiażdżył występ nastolatki, która popłakała się po tych słowach.

Zdjęcia na temat: aleksander milwiw-baron
Dyskusje na temat: aleksander milwiw-baron
 • Re: "rodzinka.pl": Julia Wieniawa ma nowy cel...

  Przeczytajcie z uwagą to zdanie z artykułu zamieszczone na samym wstępie, cytat: "Młodziutka aktorka jest przekonana, że pomoże jej w tym... Aleksander Milwiw Baron, który jest jej nowym ukochanym!". A jutro będzie przekonana, że pomoże jej w karierze Tuptuś Doskonały, z którym się z wiąże a pojutrze Tuptuś będzie już mniej odpowiedni i zwiąże się z innym panem, który może więcej! Krótko mówiąc