• Informacje na temat:

  aleksandra

Artykuły na temat: aleksandra
 • Aleksandra Konieczna znalazła nową miłość!

  Gwiazda "Na Wspólnej" przeszła w życiu naprawdę wiele. Aleksandra Konieczna zmuszona była samotnie wychowywać swoją 24-letnią dziś córkę. Ale to nie jedyny cios, jaki ją spotkał. Dwa lata po(...) odzyskała spokój, jej zdrowie znów się pogorszyło. W 2009 roku przeszła operację kręgosłupa, kilka lat później zaś konieczna była operacja serca. Pomimo wielu trudnych Aleksandra Konieczna za każdym...

 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Aleksandra Domańska namawia do pójścia na wybory

  Aleksandra Domańska (31 l.) w rozmowie z nami zdradziła, na kogo głosowała w pierwszej turze wyborów.

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • Wstrząsająca decyzja Aleksandry Woźniak! Potwierdziła wszystko!

  Aleksandra Woźniak (45 l.) potwierdziła krążące od jakiegoś czasu plotki. Fani nie mogą w to uwierzyć...

 • Polska aktorka Aleksandra Prykowska twarzą L'Oreal

  Aleksandra Prykowska dołączyła do elitarnego grona gwiazd reklamujących ekskluzywne kosmetyki. Na świecie twarzami marki L'Oreal były m.in.: Jane Fonda, Helen Mirren czy Eva Longoria.

 • Aleksandra Domańska pokazała wielkie serce!

  Aleksandra Domańska (30 l.) nie potrafi bezczynnie czekać, aż minie czas izolacji i znów będzie można wrócić do swoich zajęć. Postanowiła więc zrobić coś dobrego!

 • "The Voice Of Poland": Aleksandra Nizio w przeboju Adele

  W kolejnym odcinku programu "The Voice Of Poland" porywający występ dała 19-letnia Aleksandra Nizio.

 • "Klan": Aleksandra Woźniak definitywnie rzuciła aktorstwo!

  Aleksandra Woźniak, czyli druga odtwórczyni roli Zyty w "Klanie" i niezapomniana Kasia z kultowego "13 posterunku", postanowiła definitywnie zerwać z... aktorstwem! - Informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki - napisała w oświadczeniu, które przekazała fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

Zdjęcia na temat: aleksandra
 • Aleksandra Kwaśniewska
 • Aleksandra Kwaśniewska
 • Aleksandra Kwaśniewska
Wideo na temat: aleksandra
 • "Demakijaż': Aleksandra Popławska

  Po rolach w serialu „Wataha” oraz kinowych hitach: „Kobiety mafii” i „Underdog” postrzegana jest jako silna, zdeterminowana kobieta. Prywatnie Aleksandra Popławska bardziej od błysku fleszy i czerwonego dywanu woli spacer po lesie, czy rowerową wyprawę z mężem, również aktorem – Markiem Kalitą.

 • Proste pragnienia

  "Proste pragnienia" to niezwykle emocjonalna i przejmująca opowieść o tym, jak bolesna bywa codzienność przepełniona niekoniecznie dramatami, a zwykłymi problemami. Jola (Aleksandra Nieśpielak) niespełniona artystka, samotna matka, obecnie krawcowa, jej partner (Bartek Topa) zamieszany w przestępstwa i syn, zbuntowany nastolatek (Michał Śliwa) konfrontując swoje marzenia z rzeczywistością i próbują o siebie walczyć, ale spirala problemów kręci się coraz szybciej, a oni są coraz dalej od siebie.

 • Aleksandra Domańska w "Tańcu z Gwiazdami"?

  - Takie propozycje się pojawiały, ale zawsze odmawiałam i tak już pozostanie do końca moich dni - mówi Aleksandra Domańska. - To nie jest moja przestrzeń, a ja nie lubię przebywać w przestrzeni, która nie jest moja. Trochę mi się przewartościowuje mój świat - dodaje aktorka.

 • Big Love

  "BIG LOVE" to antyromantyczna opowieść o wielkiej miłości. Dramatyczna historia pary zakochanych, rozgrywająca się na przestrzeni kilku lat. Emilka ma 16 lat, kiedy poznaje Maćka, starszego od niej o kilka lat. To jej pierwszy chłopak, który nie tylko wprowadza ją w świat namiętności i buntu wobec konserwatywnych zasad, ale stanowi dla niej - wychowywanej tylko przez matkę - figurę ojca. Pod jego wpływem wyprowadza się z domu, zamieszkuje z ukochanym. Początkowo wszystko wydaje się idealne -...

Dyskusje na temat: aleksandra