• Informacje na temat:

  aleksandra hamkało linia życia

Artykuły na temat: aleksandra hamkało linia życia
 • Aleksandra Hamkało: Wielka miłość

  Głośno zrobiło się o niej w 2012 roku za sprawą odważnej obyczajowo roli w debiucie reżyserskim Barbary Białowąs "Big Love", jednak po raz pierwszy na dużym ekranie Aleksandrę Hamkało - jako 12-letnią dziewczynkę - oglądaliśmy już w 2001 roku u boku Krzysztofa Pieczyńskiego w obrazie "Jutro będzie niebo". W piątek, 19 października, piękna polska aktorka kończy 30 lat.

 • Aleksandra Hamkało o roli w "Na dobre i na złe"

  ...- To najdłuższy związek z serialem w mojej karierze zawodowej. Nigdy tak długo nie byłam związana z jednym tytułem - mówi Aleksandra Hamkało o swej roli w serialu "Na dobre i na złe".

 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.

 • Koniec zdjęć do "Linii życia"

  W iście plażowej scenerii aktorzy serialu "Linia życia" świętowali zakończenie zdjęć do drugiej transzy. Widzowie Polsatu będą mogli śledzić dalsze losy ulubionych bohaterów już od września.

 • Ola Hamkało: To jest jej czas!

  Trwa dobra passa Aleksandry Hamkało, czyli Oli z "Komisarza Aleksa". Aktorka dostała właśnie nagrodę za debiut na zakończonym kilka dni temu Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", a wkrótce pojawi się gościnnie w serialu "Paradoks".

 • Miks gatunków, czyli erotyk, thriller, kryminał

  Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "Big Love". W odważnej, kipiącej emocjami opowieści o tym, że nie ma miłości idealnej wystąpi Antoni Pawlicki oraz nowa twarz polskiego kina - Aleksandra Hamkało, znana z seriali "Pierwsza miłość" oraz "Linia życia".

 • Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Wielkie namiętności, rodzinne spory, walka o pieniądze. Pierwszy odcinek nowego serialu "Linia życia" obejrzymy 7 marca. W rolach głównych występują m.in. Tomasz Ciachorowski ("Majka") i Katarzyna Maciąg ("Teraz albo nigdy!").

 • Ada Szulc: Co słychać u finalistki pierwszego "X Factora"?

  Love" - promował film o tym samym tytule z Aleksandrą Hamkało i Antonim Pawlickim w rolach głównych. W 2013 roku Szulc nawiązała współpracę z DJ-em Adamusem , z którym wspólnie nagrała płytę...

 • Rozpoczyna się Warszawski Festiwal Filmów o Tematyce Żydowskiej

  Smarzowskiego. W obsadzie "Sprawiedliwego" są m.in.: Jan Wieczorkowski, Aleksandra Hamkało, Maja Komorowska, Beata Tyszkiewicz i Olgierd Łukaszewicz. "Ten poruszający obraz polskiej wsi i skrajnych...

 • Najlepsi debiutanci polskiego kina

  .... Reżyserski debiut Barbary Białowąs "Big Love" była tak naprawdę filmem Aleksandry Hamkało . Co prawda młoda aktorka przed kamerą zadebiutowała jako trzylatka w reklamie totolotka. Wystąpiła też w filmach(...)) i "Linii życia" (od 2011). Rozgłos przyniósł jej odważny występ w wideoklipie grupy "Behemmot" do piosenki "Ov Fire And The Void", to ona zagrała też epizod w lesbijskiej scenie w filmie "Sala...

Zdjęcia na temat: aleksandra hamkało linia życia
Dyskusje na temat: aleksandra hamkało linia życia
 • Re: Koniec "Linii życia"

  Fabijański, Tomasz Ciachorowski, Anna Samusionek, Aleksandra Woźniak, Radosław Pazura, Aleksandra Hamkało, no i oczywiście przecudna Paulina Chruściel - TO NAPRAWDE UTALENTOWANI LUDZIE!! przepraszam(...) czegoś pozbywać, to wywalcie Pierwszą Miłość.. błagam tylko nie linia życia!