• Informacje na temat:

  aleksandra hamkało w serialu

Artykuły na temat: aleksandra hamkało w serialu
 • Aleksandra Hamkało: Czuję się wolna

  ...- Czekam w napięciu na premierę – mówi Aleksandra Hamkało, którą w 3. części "Kogla-mogla" będziemy oglądać w kinach od 19 stycznia. Aktorka zaskoczy nas też w serialu "Na dobre i na złe"! A przypomnijmy, że wiele osób przekreślało ją po mocno rozbieranych scenach, którymi zszokowała na początku swojej kariery w "Big Love".

 • Aleksandra Hamkało: Wielka miłość

  Głośno zrobiło się o niej w 2012 roku za sprawą odważnej obyczajowo roli w debiucie reżyserskim Barbary Białowąs "Big Love", jednak po raz pierwszy na dużym ekranie Aleksandrę Hamkało - jako 12-letnią dziewczynkę - oglądaliśmy już w 2001 roku u boku Krzysztofa Pieczyńskiego w obrazie "Jutro będzie niebo". W piątek, 19 października, piękna polska aktorka kończy 30 lat.

 • Aleksandra Hamkało: Kreatywna na Instagramie

  Staram się używać Instagrama w sposób kreatywny - deklaruje Aleksandra Hamkało. Platformę tę traktuje jako wizualną mapę swoich emocji i przemyśleń, a nie kolekcję autoportretów. Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" twierdzi, że tylko takie podejście zapewnia jej motywację do prowadzenia konta na Instagramie.

 • Aleksandra Hamkało o roli w "Na dobre i na złe"

  ...- To najdłuższy związek z serialem w mojej karierze zawodowej. Nigdy tak długo nie byłam związana z jednym tytułem - mówi Aleksandra Hamkało o swej roli w serialu "Na dobre i na złe".

 • Aleksandra Hamkało: Nadchodzi jej czas

  Aleksandra Hamkało dołączyła do obsady serialu "Komisarz Alex". Mimo młodego wieku ma na swoim koncie już kilka interesujących ról. Od pierwszych chwil w zawodzie wiedziała, że chce robić to do końca życia.

 • Ola Hamkało: To jest jej czas!

  Trwa dobra passa Aleksandry Hamkało, czyli Oli z "Komisarza Aleksa". Aktorka dostała właśnie nagrodę za debiut na zakończonym kilka dni temu Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", a wkrótce pojawi się gościnnie w serialu "Paradoks".

 • Hamkało bez makijażu w "Disco polo"

  Aleksandra Hamkało uchodzi za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, ale w swoim najnowszym filmie - "Disco polo" - zagrała chłopczycę. "Podczas zdjęć praktycznie nie miałam żadnego makijażu" - przyznaje.

 • Modelka Monika Ordowska w serialu "Ślad"

  Modelka Monika Ordowska pojawi się w roli prostytutki w serialu "Ślad".

 • "Ślad": Premiera nowego serialu Polsatu

  ...jest akcja serialu "Ślad". W nowym serialu kryminalnym Polsatu występują: Anita Jancia, Mariusz Jakus, Aleksandra Hamkało, Cezary Łukaszewicz, Kamil Szeptycki, Agnieszka Kawiorska, Piotr Witkowski, Marta Jarczewska, Krzysztof Wach, Paulina Mikuśkiewicz, James Malcolm i Zuzanna Pawlak. Za produkcję serialu odpowiada firma Tako Media. Producentem i reżyserem formatu jest Okil Khamidov. Reżyserami...

 • "Na dobre i na złe": Jubileueszowy tort na planie serialu

  Zacharzewski, Piotr Głowacki, Aleksandra Hamkało, Emilia Komarnicka-Klynstra, Kamil Kula, Mateusz Damięcki, Monika Pikuła. - Żaden polski serial nie może pochwalić się, tak jak my, Nagrodą Towarzystwa(...) producent serialu Tadeusz Lampka, który wraz z aktorami pokroił jubileuszowy tort. Oprócz słodkości pojawiły się też refleksje i wspomnienia. - Doskonale pamiętam mój pierwszy dzień na planie...

Zdjęcia na temat: aleksandra hamkało w serialu
Wideo na temat: aleksandra hamkało w serialu
 • "Ślad" i Aleksandra Hamkało: "Mocny, bardzo brutalny serial"

  Kim jest doktor Anna Szpunar, grana przez Olę Hamkało? Czym serial "Ślad" przyciągnie widzów? Aktorka mówi nam także o swojej roli w serialu "Na dobre i na złe". - "Ślad" jest pozycją brutalną, to krwawy serial. Wszystkie sprawy, które rozwiązujemy, są nieoczywiste, mają drugie dno. Każda sprawa będzie skomplikowana i… krwawa – mówi Aleksandra Hamkało.

 • Aleksandra Hamkało o roli w "Na dobre i na złe"

  - To najdłuższy związek z serialem w mojej karierze zawodowej. Nigdy tak długo nie byłam związana z jednym tytułem - mówi Aleksandra Hamkało o swej roli w serialu "Na dobre i na złe".

Dyskusje na temat: aleksandra hamkało w serialu
 • Re: "Ślad": Aleksandra Hamkało o kulisach serialu

  Pani Hamkało do logopedy, a nie do serialu.

 • Re: "Ślad": Aleksandra Hamkało ma ręce pełne roboty!

  Krótki opis serialu "Ślad" przypomina treść książek Tess Gerritsen z panią komisarz Jane i jej przyjaciółką panią patolog Maurą. Książki są świetne, zobaczymy co to za serial.

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Katarzyna Galica, Dariusz Siastacz, Marek Kossakowski, Jakub Wieczorek, Michał Czernecki, Patryk Cierniejewski, Jan Janga Tomaszewski, Aleksandar Milićević, Aleksandra Hamkało, Norbert Kaczorowski, Zbigniew(...), Katarzyna Glinka i Piotr Zelt.Z kolei dla tych, którzy jeszcze nie widzieli albo chcą zobaczyć jeszcze raz, archiwalne odcinki. W archiwalnych odcinkach tego serialu jeszcze raz pojawią się

 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o Sylwię

  "Na dobre i na złe" powoli schodzi na psy :( W tym serialu każdy z każdym musi się bzykać - to się robi nudne! Julia Burska (Aleksandra Hamkało-Kalinowska) - postać naciągana, wprowadzona specjalnie do serialu. Aktorka gra ją tragicznie :P Artur Bart (Piotr Głowacki) - nawet fajny bohater, jednak przy Burskiej stał się strasznie "skapcianiały" :( Sylwia Mróz (Magdalena Turczeniewicz

 • Re: Koniec "Linii życia"

  dziełem, a tu co? chcą mi i reszcie fanów serialu, wyrządzić tak okrutną krzywdę?! Gdzie ja będę podziwiał tak wspaniałych aktorów i aktorki, jak np: Jacek Kopczyński, Julia Pograbińska, Sebastian Fabijański, Tomasz Ciachorowski, Anna Samusionek, Aleksandra Woźniak, Radosław Pazura, Aleksandra Hamkało, no i oczywiście przecudna Paulina Chruściel - TO NAPRAWDE UTALENTOWANI LUDZIE!! przepraszam