• Informacje na temat:

  aleksandra justa - aktorka

Artykuły na temat: aleksandra justa - aktorka
 • Aleksandra Justa obchodzi 50. urodziny

  Aleksandra Justa, aktorka teatralna i filmowa, urodziła się 2 października 1969 roku.

 • Aleksandra Justa: Wychodzi z cienia

  Sama uznała, że jej główną rolą w życiu będzie rola mamy. I choć dzieci niezmiennie są dla niej ważne, zaczęła wreszcie myśleć też o sobie.

 • Aleksandra Justa dostała pracę w TVP. Zagra w nowym serialu.

  Aleksandra Justa (46 l.) najlepsze zawodowe lata poświęciła na prowadzenie domu i wychowanie dzieci. Teraz przyszedł czas, by rozwinęła skrzydła.

 • Grochowska nagrodzona w Belgii

  Agnieszka Grochowska otrzymała nagrodę dla Najlepszej Aktorki na festiwalu filmowym w belgijskiej Ostendzie.

 • Aleksandra Justa straciła pracę w "Na Wspólnej"! Znudziła się scenarzystom?

  Aleksandra Justa (46 l.) nie długo cieszyła się rolą w "Na Wspólnej". Jak podaje jeden z tabloidów, była żona Zbigniewa Zamachowskiego zniknie niebawem z serialu TVN.

 • Miłość... i co dalej?

  Trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zamieszkali razem! Postanowili zagrać uczciwie i nie ukrywać się.

 • Aleksandra Justa zaskoczyła wyznaniem! "Gdyby w naszej rodzinie nie przydarzył się rozwód..."

  Jej córka bardzo przekonująco zagrała w filmie, aspirującym do Oscara. Aktorka zdradziła, że za sukcesem Broni stoją osobiste przeżycia, które zafundował jej ojciec.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Andrzej Łapicki, Adam Hanuszkiewicz oraz wybitny prezenter telewizyjny Jan Suzin. Filmowy świat pożegnał również: Tony'ego Scotta, Theo Angelopoulosa i Michaela Clarke'a Duncana. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Aleksandra Justa triumfuje! Zagra polską noblistkę!

  ...i w kolorowej prasie.  Czyżby ten niechciany rozgłos miał się wkrótce byłej Zbyszka opłacić? Jak informuje "Fakt", Justa dostała propozycję zagrania w filmie o życiu Marii Curie-Skłodowskiej. Propozycję złożyła(...) Meszaros postanowiła w tej roli obsadzić byłą Zamachowskiego! Aktorka od kilku dni przebywa w Budapeszcie, gdzie ustala wszystkie szczegóły związane z filmem. Myślicie, że Monika i Zbyszek wpadną na...

 • W zgodzie z samym sobą

  Właśnie zaczął pracę jako juror w "Bitwie na głosy". To nietypowa dla niego rola, ale typowych nie ma...

Wideo na temat: aleksandra justa - aktorka
 • Monika Zamachowska "wielką fanką Broni": Mam nadzieję, że będzie aktorką

  Bronia Zamachowska, córka Zbigniewa Zamachowskiego i Aleksandry Justy, zagrała Nikę Strzemińską w ostatnim filmie Andrzeja Wajdy "Powidoki", partnerując Bogusławowi Lindzie. Dziewczyna dostała rolę w wyniku wygranego castingu. Za jej aktorską karierę kciuki trzymają nie tylko rodzice, ale także macoszka Monika Zamachowska. "Jestem wielką fanką Broni" - mówi Interii. "Uważam, że ma ogromny talent aktorski i była fenomenalna w 'Powidokach'. Cała ekipa niezwykle ją chwaliła za skupienie,...

 • Co jest grane?

  Największe gwiazdy kina na jednym ekranie: Robert De Niro, Sean Penn oraz Bruce Willis, w komedii twórców "Poznaj moich rodziców" i "Depresji gangstera" wyreżyserowanej przez pięciokrotnego zdobywcę Oscara Barry'ego Levinsona. Zabawna komedia o perypetiach producenta filmowego, któremu wszyscy wchodzą na głowę, a on sam boryka się z kolejnym rozwodem.

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…

Dyskusje na temat: aleksandra justa - aktorka
 • Re: "Motyw": Nowy serial TVN trafi na antenę wiosną 2020!

  ! W tym teatrzyku finansowanym przez PiS-uara Glińskiego, żadna szanująca się aktorka nie będzie na etacie! Ponoć z jego żoną, tym właśnie "paskudnym badziewiem" tj. wieśniaczką spod Hrubieszowa, tą całą /Ścibakową/ vel Ścibakówną, żadna z szanujących się pań aktorek nie chce pracować, a tym bardziej grać! Przecież teatr to praca zespołowa! Ponoć odeszła już Bożena Stachura i Aleksandra Justa? Może