• Informacje na temat:

  aleksandra kawa czy herbata

Artykuły na temat: aleksandra kawa czy herbata
 • Świeża kawa na śniadanie

  Świeża kawa i nowe pytanie na śniadanie. TVP postanowiła wprowadzić zmiany do swoich porannych programów.

 • Aleksandra Rosiak: Więcej luzu

  Nowa prowadząca "Pytania na śniadanie" Aleksandra Rosiak, wcześniej związana z TVP Info, już zadomowiła się we flagowym programie Dwójki. - Mogę sobie tutaj pozwolić na więcej luzu, mogę częściej żartować, pośmiać się - dzieli się wrażeniami.

 • Nowa odsłona "Kawy czy herbaty?"

  Wraz z Nowym Rokiem twórcy porannego programu Jedynki "Kawa czy herbata?" zaplanowali jego nową odsłonę. Zmieniła się koncepcja reżyserska i scenografia, pojawią się nowi prowadzący a magazyn będzie jeszcze bardziej interaktywny i otwarty na ciekawych świata widzów. Do "Kawy czy herbaty?" wraca także lubiana przez widzów Iwona Schymalla.

 • Pobudka o trzeciej rano

  Agata Konarska lubi zwiedzać z "Kawą czy herbata?" ciekawe miejsca w Polsce. Gdzie, jej zdaniem, warto pojechać?

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Programy śniadaniowe w podróży

  Lato to czas wielkich podroży i wspaniałych przygód. Dlatego też programy śniadaniowe postanowiły zabrać swoich widzów niemogących uczestniczyć w wakacyjnych wojażach w poranne wędrówki po Polsce i Europie.

 • Na dobry początek dnia

  ..."Super TV": Od września prowadzi pani weekendowy program "Kawa czy herbata?". Jak się pani czuje w nowym miejscu? Towarzyszy pani duża trema? Klaudia Carlos : - Z wielką radością przyjęłam propozycję poprowadzenia weekendowego wydania programu 'Kawa czy herbata?'. W nowym miejscu spotkałam życzliwych ludzi, którzy go współtworzą. Najbardziej frapujące jest to, że każdy program jest inny...

 • Eurowizja: Wystąpi Górniak!

  ..." w kategorii najlepsza piosenka filmowa. Krajowe eliminacje poprowadzą Aleksandra Rosiak, znana z porannego programu "Kawa czy herbata?" oraz Artur Orzech, popularny dziennikarz muzyczny, a także od wielu lat komentator Konkursu Eurowizji. Czytaj także: Czy przebiją Edytę Górniak? Dołącz do fanów Eurowizji w serwisie Muzzo.pl. Eurowizja 2010: Wszystko o Konkursie w naszym raporcie specjalnym...

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce: Zobacz kreację Roksany Węgiel

  Znamy coraz więcej szczegółów Eurowizji Junior, która odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. W sieci możemy zobaczyć jedną z kreacji, w której zaprezentuje się Roksana Węgiel.

 • Eurowizja Junior 2019 w Polsce: 4Dreamers na otwarcie z nową piosenką "Ina-Pro Pro"

  ...to Be" ( posłuchaj! ). Otwarty w maju 2018 r. obiekt liczy w sumie ponad 17 tys. miejsc (w tym ponad 13,3 tys. siedzących). W tym roku Polskę reprezentować będzie 12-letnia Wiktoria Viki Gabor(...) specjalne. Z kolei Agata Konarska (dziennikarka TVP prowadziła m.in. "Kawę czy herbatę" i koncert Premier na tegorocznym Festiwalu w Opolu) będzie prowadzić konferencję prasową ze zwycięzcą...

Zdjęcia na temat: aleksandra kawa czy herbata