• Informacje na temat:

  aleksandra kisio i jej chłopak

Artykuły na temat: aleksandra kisio i jej chłopak
 • ...- mówiła niedawno Aleksandra Kisio. - Mój wnusio Hugo to już duży szkrab i często go odwiedzam - dodaje w rozmowie z "Na Żywo" tata aktorki. - A Łukasz? To bardzo kochany chłopak, dbający o rodzinę. Jestem(...)W styczniu w warszawskim szpitalu św.Zofii urodziła zdrowego chłopca. I choć w tak ważnej chwili przy noworodku często pojawiają się, obok rodziców, dziadkowie, to Aleksandra Kisio (32 l.) mogła...

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • Jest bardzo stała w uczuciach

  Aleksandra Kisio, którą zobaczymy jako Dankę w 5. odcinku "Komisarza Aleksa 2", jest bardzo stała w uczuciach. Ze swoim chłopakiem Łukaszem związana jest już prawie 10 lat!

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • ​Kolejna gwiazda w "Komisarzu Aleksie"!

  W nowych odcinkach serialu "Komisarz Alex", które emitowane będą na antenie TVP 1 już od września, pojawi się w gościnnych, nietypowych dla siebie rolach wiele gwiazd. Jedna z nich - Aleksandra Kisio - zagra dziewczynę z łódzkiego półświatka uwikłaną w napad i morderstwo.

 • "Edi": Złomiarz podbija Gdynię

  W konkursie głównym tegorocznego XXVII Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni o Złote Lwy walczyć będzie między innymi przejmujący obyczajowy dramat "Edi" w reżyserii Piotra Trzaskalskiego. W roli głównej w obrazie występuje Henryk Gołębiewski, pamiętny "Cegiełka" z serial u "Stawiam na Tolka Banana".

 • "Pierwsza miłość": O włos od śmierci

  Złowroga intryga Agaty znajdzie swój finał. W szale zazdrości o siostrę, jej majątek i miłość rodziny oraz Natana zaplanuje parze okropną agonię. Niewiele będzie brakowało, by psychopatka zrealizowała swoje zamiary...

 • Najpierw matura

  W serialu gra Kubę Dobrosia, chłopaka bardzo opiekuńczego i... kochliwego. Prywatnie Wojtek Rotowski w tym roku zdaje maturę i robi plany na przyszłość.

 • "M jak miłość": Serialowe pożegnania

  ...zaprzyjaźnił się z jego córką Agatą (Aleksandra Kisio), a nawet uknuł z nią plan oszukania Sabiny (Urszula Dębska). Jednak gdy sprawy zaczęły się komplikować, postanowił pozbyć się kochanki. Podczas(...) z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk) i wykorzystał sytuację. Rozbił małżeństwo Chodakowskich (nie bez udziału niewiernej żony!) i zabrał (szarą) Myszkę do Stanów, gdzie chciał jej pokazać wielki świat...

 • "rodzinka.pl": Maciej Musiał na premierze filmu "Mój biegun"

  ...  Kasia Mularczyk z "M jak miłość" i prokurator Zieliński z "Rancza", Tomasz Ciachorowski, czyli niezapomniany Michał Duszyński z "Majki", Magdalena Górska i Aleksandra Kisio, czyli lekarka i Danka(...) na planie tego filmu była wspaniałą przygodą, ale też wielkim wyzwaniem. Wcieliłem się przecież w chłopaka, którego zna i podziwia cała Polska - mówił z kolei Maciej Musiał. Jak serialowy Tomek Boski...