• Informacje na temat:

  aleksandra kisio i jej matka

Artykuły na temat: aleksandra kisio i jej matka
 • Aleksandra Kisio powraca na salony. Przy okazji wzięła dziecko na spacer

  W czerwcu Aleksandra Kisio (35 l.) po raz drugi została mamą. Teraz ona i jej mąż są rodzicami dwóch chłopców. Starają się zapewnić swoim dzieciom wszystko, co najlepsze i budują szczęśliwą rodzinkę. W ich życiu brakuje tylko miejsca dla mamy Oli i babci chłopców. Nie jest tajemnicą, że aktorka i jej matka nie mają najlepszych kontaktów. Od dawna nie są widywane razem, zresztą po porodzie...

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • W styczniu w warszawskim szpitalu św.Zofii urodziła zdrowego chłopca. I choć w tak ważnej chwili przy noworodku często pojawiają się, obok rodziców, dziadkowie, to Aleksandra Kisio (32 l.) mogła liczyć jedynie na ukochanego Łukasza Zielińskiego oraz na swego tatę - Marka Kisio (58 l.). Jej relacje z matką od dawna są bardzo napięte i nic nie wskazuje na to, by poprawiły się także teraz, gdy...

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • Aleksandra Kisio: Czeka na swoje 5 minut

  Ola Kisio to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Jej uroda i talent nigdy nie zostały wykorzystane przez polskich twórców. Dodatkowo cieniem na jej karierę położył się skandal z jej matką - Izabelą Skorupą-Kisio. 22 marca Ola świętuje 36. urodziny. Czy jeszcze nadejdzie jej czas?

 • Izabela Kisio w stroju kąpielowym! Zaliczyła niemałą wpadkę!

  Izabela Kisio-Skorupa to internetowa celebrytka, a prywatnie matka aktorki, Aleksandry Kisio (37 l.). Tym razem celebrytka zaskoczyła zdjęciem w bikini i zaliczyła nieprzyjemną wpadkę.

 • Kolejna wojna! Matka Oli Kisio odpowiada Korwin-Piotrowskiej!

  Karolina Korwin-Piotrowska (43 l.) publicznie współczuje Oli Kisio matki - Izabelli Kisio-Skorupy. Ta nie pozostaje dłużna dziennikarce...

 • Aleksandra Kisio urodziła! Wiemy, jakiej płci jest dziecko!

  Ola Kisio (35 l.) jest szczęśliwą mamą 3-letniego synka Huga, a teraz pochwaliła się, że na świat przyszło jej kolejne dziecko!

 • Ola Kisio jest w ciąży!?

  Do mediów trafiła właśnie informacja, że Aleksandra Kisio (30 l.) spodziewa się swojego pierwszego dziecka!

 • Aleksandra Kisio: Jej półtoraroczny syn już uczy się języka angielskiego!

  Aleksandra Kisio (33 l.) chce, żeby jej pociecha już teraz zaznajamiała się z językami obcymi.

Dyskusje na temat: aleksandra kisio i jej matka