• Informacje na temat:

  aleksandra magdalena popławskie

Artykuły na temat: aleksandra magdalena popławskie
 • Magdalena i Aleksandra Popławskie: Siła sióstr

  Najpierw z rodzinnego domu w Zabrzu wyfrunęła Aleksandra (rocznik 1976). Wybrała szkołę aktorską we Wrocławiu. Cztery lata później Magdalena (rocznik 1980) została studentką krakowskiej PWST. O tym(...). Mieszkają niedaleko Puszczy Kampinoskiej. Magdalena jest tam mile widzianym gościem. Czasem podrzuca siostrze psy (dwa), jak się śmieje, mają tam zdecydowanie lepsze powietrze. Aleksandra Popławska od...

 • Aleksandra Popławska: Dojrzała introwertyczka

  W życiu lubi harmonię. Z natury jest spokojna, zrównoważona, rzadko się denerwuje. Introwertyczka. Aleksandra Popławska (39 l.) upust emocjom daje w pracy.

 • Magdalena Popławska o serialu "Wataha"

  ..."Wataha" to nowy serial produkcji HBO Polska, którego akcja rozgrywa się w Bieszczadach w środowisku pograniczników. W rolach głównych występują: Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena i Aleksandra Popławskie.

 • Magdalena Popławska: Kształciłam się na księgową

  Magdalena Popławska uczyła się w liceum ekonomicznym. Dziś uważa to za stratę czasu, a studia aktorskie za swój najlepszy wybór życiowy. Twierdzi, że mogłaby się odnaleźć w innym zawodzie artystycznym, nie mogłaby jednak wykonywać pracy księgowej.

 • Aleksandra Popławska: Nadszedł jej czas

  W czwartek, 17 marca, aktorka Aleksandra Popławska obchodzi 40. urodziny. Młodsza siostra Magdaleny Popławskiej i żona aktora Marka Kality spełnia się nie tylko przed kamerą i na teatralnej scenie. Z powodzeniem radzi sobie także na reżyserskim fotelu.

 • Aleksandra Popławska w "Barwach szczęścia"

  ...- Na początku każde wyjście na scenę przypominało katusze. Było mi ciężko oswoić się z myślą, że ktoś mnie obserwuje, ale z czasem pokochałam ten zawód - mówi Aleksandra Popławska, która właśnie dołączyła do "Barw szczęścia".

 • "Nie rób scen": Magdalena Popławska w nowym serialu TVN-u

  Trwają zdjęcia do nowego serialu komediowego produkcji TVN - "Nie rób scen" w reżyserii Łukasza Palkowskiego. W rolach głównych wystąpią Joanna Brodzik, Aleksandra Popławska, Monika Mariotti oraz Magdalena Popławska.

 • ​Magdalena Różczka: Wyśniłam sobie ten film

  ...dla ciebie niezwykłym przeżyciem. Magdalena Różczka: - Doświadczam czegoś takiego pierwszy raz. Zawsze starałam się wybierać projekty, które szczerze polecałam widowni, ale "1800 gramów" to(...) (Aleksandra Popławska), która musi oddać swoje dziecko... - To jest niestety prawdziwa historia, jedna z "sytuacji bez wyjścia", o których opowiada nasz film. Ludzie często dziwią się, jak to możliwe...

 • Aleksandra Domańska: Sukces? Niedosyt

  ..."Podatek od miłości" to historia Klary - młodej inspektor Urzędu Skarbowego, ścigającej domniemanego oszusta podatkowego. W rolę ambitnej urzędniczki wcieliła się Aleksandra Domańska, której(...) napisany scenariusz. - Podobało mi się bardzo to, że można tam stworzyć postać silnej kobiety, która ma swoje marzenia i ambicje - mówi Aleksandra Domańska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle...

 • "1800 gramów": Magdalena Różczka i Piotr Głowacki na plakacie nowej produkcji TVN

  Magdalena Różczka i Piotr Głowacki zagrali główne role w nowej kinowej produkcji TVN "1800 gramów". Film trafi na ekrany kin 15 listopada.

Zdjęcia na temat: aleksandra magdalena popławskie
Wideo na temat: aleksandra magdalena popławskie
 • W najbliższą niedzielę startuje nowy serial HBO „Wataha”

  12 października odbędzie się premiera nowej produkcji HBO „Wataha”. Serial opowiada o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W rolach głównych występują Leszek Lichota, Bartłomiej Topa, Magdalena Popławska oraz Aleksandra Popławska.

 • "Miasto skarbów": Piotr Głowacki o swoim bohaterze

  Piotr Głowacki opowiedział nam kim jest komisarz Szatner, w którego wciela się w serialu "Miasto skarbów". 13-odcinkowy serial kryminalny Dwójki "Miasto skarbów" to opowieść o dwóch siostrach: Alicji (Aleksandra Popławska), genialnej historyk sztuki oraz Ewie (Magdalena Różczka), utalentowanej malarce, zajmującej się specyficznymi - i nie zawsze zgodnymi z prawem - zamówieniami dla bogatych

 • Olga Bołądź o roli w filmie "Kochaj"

  - To będzie opowieść w stylu „Rozważna i romantyczna”, a ja rzadko grywam takie role, więc tym bardziej się cieszę z udziału w nowej produkcji – mówi Olga Bołądź. W filmie „Kochaj” zagra plejada popularnych polskich aktorek: Roma Gąsiorowska, Aleksandra Popławska, Magdalena Lamparska i Małgorzata Kożuchowska. Każda z nich będzie przeżywać miłosne rozterki, dokonywać mniej lub bardziej trafnych

Dyskusje na temat: aleksandra magdalena popławskie
 • Re: Aleksandra Popławska: Piękna czterdziestoletnia

  Ciekaw jestem tylko, czy panie Popławskie (Aleksandra i Magdalena) są rodziną Stanisława Gilarowicza Popławskiego, komunistycznego generała armii Wojska Polskiego? Może ktoś na forum ma taką wiedzę, więc proszę o info.

 • Re: Dorota Pomykała: 40 lat na scenie

  tylko współczuć tych przez nią wykształconych: "Do jej absolwentów należą Anna Guzik, Sonia Bohosiewicz, Kamilla Baar, Łukasz Simlat, Aleksandra i Magdalena Popławskie czy Agata Buzek", wstyd się chwalić takimi adeptami, no może jedynie jeszcze Agata Buzek............