• Informacje na temat:

  aleksandra poplawska popławska

Artykuły na temat: aleksandra poplawska popławska
 • Aleksandra Popławska o serialu HBO "Wataha 3": W górach żyje się inaczej

  Świetna aktorka. Prywatnie kobieta silna i niezależna, tak jak Iga, jej bohaterka z serialu "Wataha". Aleksandra Popławska uwielbia spokój Bieszczad, w których ta opowieść powstała.

 • Aleksandra Popławska nago żegna sezon letni

  Aleksandra Popławska znana jest z wielu ról teatralnych i filmowych. Widzowie mogą pamiętać ją z takich produkcji, jak: "Między nami dobrze jest", "Wataha", "Belfer" czy "Miasto skarbów". Ostatnio w sieci podzieliła się z internautami wyjątkowym kadrem.

 • "Szadź": Maciej Stuhr i Aleksandra Popławska gwiazdami nowego serialu kryminalnego

  Pod koniec października rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu produkowanego specjalnie dla serwisu Player.pl. "Szadź" jest historią seryjnego mordercy oraz podążającej jego tropem komisarz policji. W rolach głównych występują Maciej Stuhr oraz Aleksandra Popławska.

 • Aleksandra Popławska: Nadszedł jej czas

  W czwartek, 17 marca, aktorka Aleksandra Popławska obchodzi 40. urodziny. Młodsza siostra Magdaleny Popławskiej i żona aktora Marka Kality spełnia się nie tylko przed kamerą i na teatralnej scenie. Z powodzeniem radzi sobie także na reżyserskim fotelu.

 • Aleksandra Popławska i "Wataha 3": Było inaczej niż w pierwszym i drugim sezonie

  PAP Life: Czy gdybyś nie została aktorką, to widziałabyś siebie w roli prokuratora? Aleksandra Popławska: - Lubię zadawać pytania. Wolę to, niż być przepytywana. Mam bardzo bliską kuzynkę, która jest prokuratorem. Pracuje na terenie województwa lubelskiego. Wiem od niej, jak ciężki to zawód. Kuzynka może nie ma do czynienia ze sprawami dużej rangi, ale styka się z ludzkimi nieszczęściami...

 • ​Aleksandra Popławska: Efekt naszej pracy jest piorunujący

  Przyznaje, że role w serialach to bardzo ważna część jej pracy zawodowej. Dzięki nim zyskała rozpoznawalność i popularność. Ale w teatrze ​Aleksandra Popławska z powodzeniem realizuje się jako reżyser.

 • Aleksandra Popławska: Dojrzała introwertyczka

  W życiu lubi harmonię. Z natury jest spokojna, zrównoważona, rzadko się denerwuje. Introwertyczka. Aleksandra Popławska (39 l.) upust emocjom daje w pracy.

 • Aleksandra Popławska: Postanowiłam się zmienić

  Aleksandra Popławska długo czekała na sukces, za to teraz jest zasypywana propozycjami. Wkrótce zobaczymy ją w dwóch nowych serialach: drugim sezonie "Zbrodni" oraz "Belfrze". A na horyzoncie jest także rola w komedii romantycznej!

 • Aleksandra Popławska w "Barwach szczęścia"

  ...- Na początku każde wyjście na scenę przypominało katusze. Było mi ciężko oswoić się z myślą, że ktoś mnie obserwuje, ale z czasem pokochałam ten zawód - mówi Aleksandra Popławska, która właśnie dołączyła do "Barw szczęścia".

 • Magdalena Popławska: Kształciłam się na księgową

  Magdalena Popławska uczyła się w liceum ekonomicznym. Dziś uważa to za stratę czasu, a studia aktorskie za swój najlepszy wybór życiowy. Twierdzi, że mogłaby się odnaleźć w innym zawodzie artystycznym, nie mogłaby jednak wykonywać pracy księgowej.

Zdjęcia na temat: aleksandra poplawska popławska
Wideo na temat: aleksandra poplawska popławska
 • "Demakijaż': Aleksandra Popławska

  Po rolach w serialu „Wataha” oraz kinowych hitach: „Kobiety mafii” i „Underdog” postrzegana jest jako silna, zdeterminowana kobieta. Prywatnie Aleksandra Popławska bardziej od błysku fleszy i czerwonego dywanu woli spacer po lesie, czy rowerową wyprawę z mężem, również aktorem – Markiem Kalitą.

 • Aktorka była gościem autorskiego programu Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Po rolach w serialu "Wataha" oraz kinowych hitach "Kobiety mafii" i "Underdog" postrzegana jest jako mocna kobieta. Czy może jest inaczej? Jak to komentuje polska gwiazda?

 • „Miasto skarbów”: Aleksandra Popławska o Alicji

  W serialu „Miasto skarbów” nie wszystko jest czarno-białe. Grana przez Olę Popławską Alicja, mimo że wydaje się pozytywną bohaterką, odkryje przed widzami także mroczną stronę swojego charakteru. Stary, nostalgiczny Kraków jest scenerią dla wielkich emocji i miłości. Nie tylko do sztuki. Głównymi bohaterkami są siostry Wakar: Alicja, historyk sztuki, pracuje w policji. Ewa, malarka, realizuje zamówienia bogatych kolekcjonerów sztuki. Alicja ściga przestępców zajmujących się kradzieżą...