• Informacje na temat:

  aleksandra rola

Artykuły na temat: aleksandra rola
Zdjęcia na temat: aleksandra rola
Wideo na temat: aleksandra rola
 • Maciej Stuhr: "Każdy aktor gdzieś w skrytości marzy o roli seryjnego mordercy"

  jego działania. Fabuła serialu skupia się wokół śledztwa prowadzonego przez komisarz Agnieszkę Polkowską (Aleksandra Popławska). Gdy w pobliżu Opola zostają znalezione zwłoki młodej dziewczyny policja(...) mrocznego Macieja Stuhra - powiedział. Czy ta rola była dla niego wyzwaniem?

 • "Wojenne dziewczyny": Vanessa Aleksander o roli Ewki

  Vanessa Aleksander, wcielająca się w serialu "Wojenne dziewczyny" w rolę Ewki, opowiada o przygotowaniach do roli, serialach historycznych (tej wiosny młoda aktorka zagra również w "Belle Epoque") oraz o tym, czy występ w dwóch dużych produkcjach telewizyjnych to... ciężar. - Ja tego nie traktuję w taki sposób. Ja to przede wszystkim traktuję jako lekcję życiową i kolejne doświadczenie. Poznaje mądrych ludzi i staram się z tego czerpać. Co to dalej przyniesie? Zobaczymy. Bardzo jestem...

 • "Demakijaż': Aleksandra Popławska

  Po rolach w serialu „Wataha” oraz kinowych hitach: „Kobiety mafii” i „Underdog” postrzegana jest jako silna, zdeterminowana kobieta. Prywatnie Aleksandra Popławska bardziej od błysku fleszy i czerwonego dywanu woli spacer po lesie, czy rowerową wyprawę z mężem, również aktorem – Markiem Kalitą.

Dyskusje na temat: aleksandra rola