• Informacje na temat:

  aleksandra woźniak córki

Artykuły na temat: aleksandra woźniak córki
 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Aleksandra Woźniak: Dzieci są dziś wymagające

  Aleksandra Woźniak stara się przekazać córkom miłość do teatru. Uważa jednak, że jest to trudne zadanie ze względu na silną konkurencję ze strony filmu i internetu. Jej zdaniem dzieci przyzwyczajone są obecnie do efektów specjalnych, których nie ma w teatrze, nie rozumieją też symboliki ukrytej w wielu sztukach teatralnych. Gdy tylko może, gwiazda zabiera jednak córki na spektakle.

 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.

 • Aleksandra Woźniak: Mała stabilizacja

  Była objawieniem serialu "13. posterunek". Aleksandra Woźniak (38 l.) w roli długonogiej policjantki Kasi tak bardzo spodobała się widzom, że wróżono jej wiele ról i karierę na małym ekranie. Mimo że(...) tylko o to. - Gdy jej córki były małe, nie znosiły, gdy wychodziła z domu. Ola też miała wyrzuty sumienia, gdy musiała je zostawiać z kimś choćby na parę minut. Poza tym Ola jest "mamą kwoką...

 • Aleksandra Woźniak: Dla kobiet po 30-tce

  Aleksandra Woźniak rozwija się zawodowo nie tylko jako prezenterka telewizyjna, ale także aktorka. Doskonała znajomość języka obcego pomogła jej zdobyć kolejną rolę. Nam zdradza niezawodny sposób na sukces, który stosował też kiedyś Adam Małysz.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...posterunkowy Cezary Cezary (Cezary Pazura). Piękna policjantka Kasia (Aleksandra Woźniak) zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, ale Cezary jest zajęty (do 29. odcinka jego miłością jest prostytutka(...) Aleksandrze Woźniak. Wcześniej zagrała niewielkie epizody w kilku produkcjach i główną rolę kobiecą (dziewczęcą) w filmie dla dzieci "Sposób na Alcybiadesa". Intensywna praca na planie "13 posterunku...

 • ​Aleksandra Woźniak: Zlikwidować gimnazja

  Za moich czasów uczniowie byli bardziej zdyscyplinowani, szanowali nauczycieli i mieli większy pęd do wiedzy. Były też wymagania dotyczące stroju, a w podstawówce żadna z dziewczynek nie śmiała się malować - wspomina Aleksandra Woźniak. Jej zdaniem system edukacji powinien być zreformowany, bo gimnazja zupełnie się nie sprawdzają.

 • Aleksandra Woźniak: Polacy złaknieni sztuki

  Aleksandra Woźniak wysoko ocenia poziom rodzimych spektakli teatralnych. Uważa jednak, że Polacy mają zbyt mały dostęp do tego gatunku sztuki.

 • Krzysztof Ibisz w serialu "Linia życia"

  ...chciał jej odebrać. Monika Pruska (Aleksandra Woźniak) zatrudni dziewczynę w swoim salonie piękności. Mariana Kupczyka ( w tej roli Krzysztof Ibisz) poznamy z kolei jako sprawcę pobicia, który został...

 • Uroczysta premiera filmu "Sala samobójców. Hejter"

  .... Uroczysta premiera filmu, która odbyła się 5 marca w warszawskim Multikinie w Złotych Tarasach, przyciągnęła wiele znajomych twarzy. Gospodynią imprezy była Agnieszka Woźniak-Starak, a przybyli na nią(...) zaufanie Krasuckich, ale również zostaje oddzielony od ich córki - Gabi (Vanessa Aleksander), w której od lat skrycie się kocha. "Gabrysia jest bardzo pogubiona i walczy z ogromną presją narzuconą...

Zdjęcia na temat: aleksandra woźniak córki
Wideo na temat: aleksandra woźniak córki
 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji.