• Informacje na temat:

  aleksandra woźniak i były mąż

Artykuły na temat: aleksandra woźniak i były mąż
 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.

 • Aleksandra Woźniak, czyli Kasia z serialu "13 posterunek": Co się z nią dzieje?

  Co stało się z Aleksandrą Woźniak, czyli uroczą Kasią z "13 posterunku"? Kiedyś była jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, ale w końcu słuch o niej zaginął. Dziś ma 44 lata i nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Woźniak wciąż się kształci i ma bardzo ambitne plany.

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • Piotr Kraśko: Urodzony optymista

  Dziennikarz, sportowiec, a przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec. Piotr Kraśko sam jest najlepszą reklamą akcji Pozytywka w "Dzień Dobry TVN".

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  ...: "Na dobre i na złe", obsada aktorska: doktor Dariusz Wójcik, ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego 8. Piotr Polk, serial: "Samo Życie", obsada aktorska: Ryszard Majewski, były mąż Marii Majewskiej, kochanek Marty Ignis a potem Olgi Frączak 9. Aleksandra Woźniak, serial: "Złotopolscy", obsada aktorska: Agata Gabriel, córka Ilony i Wiesława 10. Patricia Kazadi, serial : "Egzamin z życia...

 • Irena Falska: Pierwsza kobieta w "Dzienniku Telewizyjnym"

  ...pedagogiczne oraz na  wydział wokalny łódzkiego konserwatorium. Znalazła miłość. Była bardzo młoda i bardzo zakochana... Jej mąż też, ale tej miłości nie starczyło na długo, choć w 1949 r. na świat przyszła(...), niezniszczalna, która towarzyszy jej do dziś. Mąż Ireny nosił nazwisko Falski i był krewnym Mariana Falskiego, autora elementarza, na którym wychowały się pokolenia Polaków. Bardzo szybko zaczęto...

 • Serce", "Czterej pancerni i pies", "Wojna domowa", "Janosik") śpiewali min. Piotr Skarga, Darek Jakubowski, Mikołaj Krawczyk, Jakub Tolak, Jakub Przebindowski, Aleksandra Woźniak, Joanna(...). "Muszę przyznać, że mój mąż po raz pierwszy okazał się zazdrosny" - wypaliła, po czym zapewniła o swej wielkiej miłości - zarówno męża, jak i... Polka. Liszowska zaśpiewała hit "Sunny" grupy Boney...

Zdjęcia na temat: aleksandra woźniak i były mąż
Wideo na temat: aleksandra woźniak i były mąż
 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji.