• Informacje na temat:

  aleksandra woźniak i jej mąż

Artykuły na temat: aleksandra woźniak i jej mąż
 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Aleksandra Woźniak, czyli Kasia z serialu "13 posterunek": Co się z nią dzieje?

  Co stało się z Aleksandrą Woźniak, czyli uroczą Kasią z "13 posterunku"? Kiedyś była jedną z największych gwiazd polskiej telewizji, ale w końcu słuch o niej zaginął. Dziś ma 44 lata i nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem. Woźniak wciąż się kształci i ma bardzo ambitne plany.

 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.

 • Aleksandra Woźniak: 22 lata w branży

  Aleksandra Woźniak wraca na ekrany. Aktorka znana z serialu "13. posterunek", gdzie w latach 90. występowała u boku Cezarego Pazury, dołączyła do obsady "Barw szczęścia". Woźniak obecnie mieszka w Gdańsku, ale "Warszawa zawsze będzie moim miejscem" - mówi.

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  ...: "Na dobre i na złe", obsada aktorska: doktor Dariusz Wójcik, ordynator Oddziału Ginekologiczno-Położniczego 8. Piotr Polk, serial: "Samo Życie", obsada aktorska: Ryszard Majewski, były mąż Marii Majewskiej, kochanek Marty Ignis a potem Olgi Frączak 9. Aleksandra Woźniak, serial: "Złotopolscy", obsada aktorska: Agata Gabriel, córka Ilony i Wiesława 10. Patricia Kazadi, serial : "Egzamin z życia...

 • Piotr Kraśko: Urodzony optymista

  Dziennikarz, sportowiec, a przede wszystkim szczęśliwy mąż i ojciec. Piotr Kraśko sam jest najlepszą reklamą akcji Pozytywka w "Dzień Dobry TVN".

 • Serce", "Czterej pancerni i pies", "Wojna domowa", "Janosik") śpiewali min. Piotr Skarga, Darek Jakubowski, Mikołaj Krawczyk, Jakub Tolak, Jakub Przebindowski, Aleksandra Woźniak, Joanna(...), jakbyś śpiewała dla mnie"), ani kibicującego jej Andrzeja Krzywego (swoją drogą, skąd się tam wziął lider De Mono?), ani jurorki Edyty Górniak ("wyczerpały mi się już komplementy"). "Przetrwałaś, obyś...

 • Małgorzata Kożuchowska z nagrodą na festiwalu "Dwa Teatry - Sopot 2016"

  .... Nagrodę w kategorii reżyseria spektaklu teatralnego otrzymał Jan Englert za przedstawienie "Mąż i żona" Aleksandra Fredry. Z kolei nagrodą za reżyserię słuchowiska "Wampir" uhonorowano Igora(...) aequo Beacie Ścibakównie i Milenie Suszyńskiej występujących w sztuce "Mąż i żona". Nagrodę za najlepszą rolę męską w spektaklu telewizyjnym otrzymali ex aequo Sławomir Orzechowski i Andrzej...

 • Irena Falska: Pierwsza kobieta w "Dzienniku Telewizyjnym"

  ...pedagogiczne oraz na  wydział wokalny łódzkiego konserwatorium. Znalazła miłość. Była bardzo młoda i bardzo zakochana... Jej mąż też, ale tej miłości nie starczyło na długo, choć w 1949 r. na świat przyszła(...), niezniszczalna, która towarzyszy jej do dziś. Mąż Ireny nosił nazwisko Falski i był krewnym Mariana Falskiego, autora elementarza, na którym wychowały się pokolenia Polaków. Bardzo szybko zaczęto...

Zdjęcia na temat: aleksandra woźniak i jej mąż
Wideo na temat: aleksandra woźniak i jej mąż
 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji.

Dyskusje na temat: aleksandra woźniak i jej mąż