• Informacje na temat:

  aleksandra woźniak z mężem

Artykuły na temat: aleksandra woźniak z mężem
 • Pasje Aleksandry Woźniak

  Aleksandra Woźniak właśnie dołączyła do "Barw szczęścia". W przeciwieństwie do swojej bohaterki, aktorka jest szczęśliwą kobietą, która odnajduje się w roli pani domu.

 • Piotr Woźniak-Starak: Niepowetowana strata

  W czwartek, 10 lipca, czterdzieste urodziny obchodziłby tragicznie zmarły na jeziorze Kisajno Piotr Woźniak-Starak. Był producentem filmowym i reklamowym. Jego największym sukcesem byli "Bogowie" Łukasza Palkowskiego. Wyprodukował także m.in. "Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej" w reżyserii Marii Sadowskiej oraz "Ukrytą grę" Łukasza Kośmickiego. Był mężem Agnieszki Woźniak-Starak...

 • Aleksandra Woźniak: Dzieci są dziś wymagające

  Aleksandra Woźniak stara się przekazać córkom miłość do teatru. Uważa jednak, że jest to trudne zadanie ze względu na silną konkurencję ze strony filmu i internetu. Jej zdaniem dzieci przyzwyczajone są obecnie do efektów specjalnych, których nie ma w teatrze, nie rozumieją też symboliki ukrytej w wielu sztukach teatralnych. Gdy tylko może, gwiazda zabiera jednak córki na spektakle.

 • ​Aleksandra Woźniak w niemieckim filmie?

  ...​Aleksandra Woźniak marzy o zagraniu w niemieckim filmie. Rok temu dostała taką propozycję, musiała ją jednak odrzucić ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Obecnie prowadzi jednak kolejne rozmowy z niemieckimi producentami.

 • Aleksandra Woźniak: Od 12 lat jestem kwoką

  Aleksandra Woźniak przeprowadza się do nowego domu. Cała rodzina oczekuje tego z niecierpliwością, ma to być bowiem ich wymarzone lokum. Gwiazda nie ukrywa, że dzieci i mąż są dla niej najważniejsi, dla nich bowiem ograniczyła karierę zawodową. Obecnie jednak córki są na tyle duże, że aktorka może wrócić do dawnych pasji i realizować własne ambicje m.in. studia psychologiczne.

 • Agnieszka Woźniak-Starak: Bądźmy dla siebie dobrzy

  ...​Ubiegły rok dla Agnieszki Woźniak-Starak był z pewnością jednym z najcięższych. Jak sama wspomniała w wywiadzie, którego udzieliła po śmierci męża: "Nic gorszego mnie już w życiu nie spotka". Po(...) wpisy. Pod swoją ostatnią opublikowaną fotografią Woźniak-Starak złożyła swoim obserwatorom noworoczne życzenia i zdradziła, jak spędziła sylwestra.

 • Aleksandra Woźniak i Cezary Pazura: Miłość z "13 posterunku"

  ...posterunkowy Cezary Cezary (Cezary Pazura). Piękna policjantka Kasia (Aleksandra Woźniak) zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, ale Cezary jest zajęty (do 29. odcinka jego miłością jest prostytutka(...) Aleksandrze Woźniak. Wcześniej zagrała niewielkie epizody w kilku produkcjach i główną rolę kobiecą (dziewczęcą) w filmie dla dzieci "Sposób na Alcybiadesa". Intensywna praca na planie "13 posterunku...

 • ​"Ameryka Express 2" wiosną w TVN. Pełna lista uczestników. Kto w roli prowadzącej?

  Program "Ameryka Express 2" wystartuje wiosną 2020 roku w TVN. Wśród uczestników są takie gwiazdy, jak Grażyna Wolszczak, Paweł Deląg i Patrycja Markowska. Poprzednią edycję prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Wróci do produkcji TVN?

 • Magda Steczkowska: W "Ameryka Express" miałam mało szczęścia

  ...i nie dasz rady? To mi się teraz w życiu naprawdę przydaje - mówi Magda Steczkowska. Podczas podróży po Ameryce Południowej wokalistka najczęściej przebywała z mężem sama na trasie(...) w każdą środę o godzinie 21.30. Pierwszy odcinek stacja wyemituje już 5 września. Gospodynią reality show będzie Agnieszka Woźniak-Starak, a wśród uczestników znajdą się również Lara Gessler...

 • "Big Brother 2". Lista uczestników. To będzie międzynarodowa edycja. "Mój polish katastrofa"

  ...zastępuje Agnieszkę Woźniak-Starak. Dotychczasowa gospodyni show zrezygnowała z tej roli z powodu tragicznej śmierci męża Piotra Woźniaka-Staraka. Jej następczyni pierwsze wydanie "Big Brother Arena(...), muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem" - napisała na swym Instagramie Agnieszka Woźniak-Starak. "Big Brother...

Zdjęcia na temat: aleksandra woźniak z mężem
Dyskusje na temat: aleksandra woźniak z mężem