• Informacje na temat:

  alem pacino

Artykuły na temat: alem pacino
 • Stephen Graham: Sparring z Alem Pacino

  Stosunkowo niski wzrost, krępa figura i pełna pewności siebie aura sprawiają, że najczęściej grywa zadziornych łobuzów, gangsterów, ale i twardych gliniarzy. I robi to świetnie - u Guya Ritchiego w "Przekręcie", u Shane’a Meadowsa "To właśnie Anglia", u boku Toma Hardy’ego w "Tabu", czy pod okiem Martina Scorsese w "Gangach Nowego Jorku", "Zakazanym imperium" - a teraz w "Irlandczyku". Al Pacino...

 • Al Pacino: Bez ślubu

  Rozczochrana szpakowata grzywa, filuterny jedwabny szaliczek, piracki pierścień na palcu, do tego ciemne okulary i adidasy - to jego styl na czerwony dywan. 25 kwietnia Al Pacino świętował 80. urodziny. I, jak zwykle, nie zamierza się swym wiekiem przejmować. Rozrabiał zawsze. Wzywana do szkoły matka słyszała: chłopak potrzebuje ojca, pani Pacino. "Moi rodzice rozwiedli się, gdy miałem dwa lata...

 • "Manglehorn": Al Pacino ślusarzem

  David Gordon Green, jeden z najciekawszych amerykańskich reżyserów młodego pokolenia, zasłynął z kameralnych filmów wyróżniających się wyobraźnią i wrażliwością. Tym razem z samego Ala Pacino udało mu się wydobyć poruszającą i pełną ciepła kreację, bazującą na niuansach i detalach. Ich wspólny projekt, zatytułowany "Manglehorn", jest już na ekranach polskich kin.

 • Al Pacino i bezsenność

  Al Pacino ("Adwokat diabła", "Męska gra" ) zagra w remake'u norweskiego dreszczowca "Insomnia" ("Bezsenność"), nad którym pracuje Christopher Nolan ("Following", "Memento"). Aktor zagra policyjnego detektywa, który podczas śledztwa w sprawie tajemniczego morderstwa w niewielkiej miejscowości na Alasce przypadkowo zabija swego partnera.

 • Świadek Al Pacino

  Al Pacino ( "Ludzie, których znam" , "Rekrut" ) rozważa występ w nowej ekranizacji powieści "Świadek oskarżenia". Dzieło Agathy Christie zostało wcześniej z powodzeniem sfilmowane przez Billy'ego Wildera w 1957 roku. Nad scenariuszem nowej wersji historii pracuje David E. Kelley ( seriale "Boston Public", "Ally McBeal" ). Obraz powstaje dla studia MGM.

 • Leelee Sobieski: 88 minut z Alem Pacino

  Leelee Sobieski ( "Dom Glassów" , "Prześladowca" ) dołączyła do obsady dramatu "88 Minutes", którego reżyserii podjął się Jon Avnet ( "Wojna" , "Smażone zielone pomidory" ). Główną rolę w filmie zagra Al Pacino ( "Bezsenność" , "Anioły w Ameryce" ). Zdjęcia realizowane będą w Vancouver, w Kanadzie.

 • Ibisz zagra z... Pacino!

  ...tak chętnie przyjmuje propozycje nawet małych rólek w serial ach. Teraz ponoć zagra niemieckiego prawnika u boku samego Ala Pacino. Film "The Son of No One" kręcony będzie w Nowym Jorku. - Zagrać z Alem Pacino to marzenie każdego aktora - przekonuje Ibisz. Tylko czy sceny z dziennikarzem ocaleją przy montażu?

 • Al Pacino w polskim serialu

  Plakat w kształcie dolara z Alem Pacino z kultowego filmu Briana De Palmy "Człowiek z blizną" to największa duma knajpki Kingi w "Samym Życiu".

 • Al Pacino nie przyjedzie do Polski

  Hollywoodzki aktor Al Pacino miał przyjechać do Warszawy 22 września, jednak gwiazdor nie pojawi się w Teatrze Wielkim w Warszawie.

 • Al Pacino o sobie samym

  Szybko i bez wielkiego rozgłosu, rok po amerykańskiej premierze, ukazały się w Polsce nakładem wydawnictwa Axis Mundi rozmowy z Alem Pacino, w których postać wielkiego aktora przybliża nam jego przyjaciel - dziennikarz Lawrence Grobel.

Zdjęcia na temat: alem pacino
Wideo na temat: alem pacino
 • Powrót Terminatora, hit od Pixara

  Nowe dzieło Francoisa Ozona, kolejny film z Alem Pacino i kobieca wersja "Jak zostać królem" wejdą na ekrany polskich kin 3 lipca. Już od środy są na nich największe hity tego tygodnia: "Terminator: Genesis" i "W głowie się nie mieści".

 • "Jack, jakiego nie znacie"

  jego podstawie. A to był taki właśnie scenariusz - miał świetną historię i bohatera, którego odtworzenie na ekranie było prawdziwym aktorskim wyzwaniem - wspomina odtwórca głównej roli Al Pacino(...) został entuzjastycznie przyjęty zarówno przez widzów jak i krytyków, czego dowodem są przyznane mu liczne nagrody. Film Barry'ego Levinsona zdobył m.in. Złoty Glob (dla najlepszego aktora - Al Pacino

Dyskusje na temat: alem pacino