• Informacje na temat:

  alexandra stan piosenkarka

Artykuły na temat: alexandra stan piosenkarka
 • Kelly Clarkson szczerze o swoich metodach wychowawczych!

  Wokalistka, która wygrała 1. edycję amerykańskiego "Idola", jest mamą 3,5-letniej córki River Rose oraz 1,5-letniego syna Remintona Alexandra. Kelly Clarkson pomaga także w wychowywaniu dwójki dzieci swojego męża z poprzedniego związku. W najnowszym wywiadzie dla portalu Page Six piosenkarka wypowiedziała się na temat swoich metod wychowawczych, a konkretnie na temat dawania klapsa swoim...

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "Dr House": Gwiazdy po latach

  ...​16 listopada minęła dekada, odkąd świat poznał metody działania złośliwego Gregory’ego House’a i jego ekipy. Postanowiliśmy sprawdzić, jak aktorzy wykorzystali swoje pięć minut sławy, które niewątpliwie dał im jeden z najpopularniejszych seriali medycznych ostatnich lat.

 • Jason Statham: Pełen adrenaliny

  Jason Statham to jeden z niewielu współczesnych aktorów kontynuujących najlepsze tradycje kina akcji spod znaku Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa.

 • Miejsce 10 - Edyta Górniak (40 l.), piosenkarka z Ziębic, uważana za jedną z najbardziej popularnych  wokalistek w historii muzyki pop w Polsce. Jej głos obejmuje cztery oktawy, swoją karierę(...) wraz z rodziną wyjechała do Stanów Zjednoczonych i zamieszkała w Nowym Jorku. Uczyła się w Fiorello H. LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts. Po otrzymaniu stypendium La Guardii dla...

 • Brutalnie pobito rumuńską gwiazdę pop

  Rumuńska piosenkarka Alexandra Stan została bestialsko pobita przez swojego menedżera.

 • Anastacia: Choroba mnie nie złamie

  W styczniu bieżącego roku u Anastacii, 29-letniej amerykańskiej gwiazdy muzyki pop, wykryto raka piersi. Piosenkarka przeszła już wszystkie wymagane zabiegi chirurgiczne, a jej stan określany jest jako dobry.

 • Wyjdzie za mąż po raz trzeci?

  Partner Britney Spears widziany był w sklepie z biżuterią. Czy oznacza to, że Jason Trawick ma zamiar oświadczyć się 29-letniej piosenkarce?

 • Rihanna pójdzie w ślady Justina Timberlake'a?

  Rihanna poważnie rozważa zawieszenie muzycznej kariery i poświęcenie się graniu w filmach!

 • Beyonce nie pojawiła się na ślubie ojca

  Gwiazda pop Beyonce była zbyt zajęta, by skorzystać z zaproszenia swojego ojca na jego... ślub.

Wideo na temat: alexandra stan piosenkarka
 • Rumuńska gwiazda pobita przez menedżera

  Rumuńska piosenkarka Alexandra Stan, znana z takich światowych hitów jak "Mr Saxobeat" czy "Lemonade", twierdzi, że została pobita przez swojego menedżera Marcela Prodana. Powodem ataku miał być spór(...) zabrał mnie do samochodu by potem wyrzucić na ulicy" - opowiada poturbowana piosenkarka. Prodan nie skomentował tych doniesień. (Źródło: RO PROTV/x-news)

 • Pobita gwiazda chciała się zabić

  Alexandra Stan, rumuńska gwiazda muzyki pop znana z takich hitów jak "Mr Saxobeat" czy "Lemonade", złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez swojego byłego menadżera Marcela Prodana(...) mu i kochałam go. To największa pomyłka w moim życiu" - mówi piosenkarka. Twierdzi, że Prodan ją wykorzystywał i traktował jak instrument do zarabiania pieniędzy, przez co chciała popełnić samobójstwo