• Informacje na temat:

  alfa star

Artykuły na temat: alfa star
 • "Star Trek: W nieznane": Podzielona załoga

  Trzecia odsłona kultowej serii "Star Trek" zabierze nas na pokładzie U.S.S. Enterprise… w nieznane. Znajdziemy się tam, gdzie jeszcze nigdy nie stąpał żaden człowiek, wspólnie z bohaterami filmu będziemy eksplorować nowe międzygalaktyczne przestrzenie nieograniczonego kosmosu, poznamy tajemniczego wroga, który podda załogę i wszystko, co do tej pory stworzyła Federacja, wielkiemu testowi.

 • "Alf": Wraca kultowy serial!

  ...bohater jest tak stary, że wolno mu robić wszystko, na co ma ochotę. Kto naprawdę grał Alfa Jak to było z tym dziwnym futrzakiem, za którym Tannerowie skoczyliby w ogień? Kto krył się w jego skórze(...) (Lynn, córka Tannerów) skończyła z aktorstwem. Z mężem, którego poznała na planie "Alfa", mieszka w Kalifornii. Benji Gregory (Brian, syn Tanner) ma 38 lat. Wstąpił do Marynarki. John LaMotta (sąsiad...

 • Marcin Kowalczyk w hollywoodzkim filmie "Alfa"

  Polski aktor Marcin Kowalczyk zagrał w hollywoodzkim filmie "Alfa". Premiera obrazu przewidziana jest na 2 marca 2018.

 • "Wojna o Planetę Małp" : Pojedynek samców alfa

  ..."Wojna o Planetę Małp" to domknięcie filmowej trylogii. Epoka Cezara ma się ku końcowi, ale zanim do tego dojdzie, po raz kolejny mamy do czynienia z niezwykle ciekawą próbą zmierzenia się z narracją o walczących ze sobą gatunkach. W tym starciu człowiek wypada naprawdę bardzo źle.

 • "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D": Star Wars Muppet Show

  ..."Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo 3D" ("Star Wars: Episode I - The Phantom Menace"), reż. George Lucas, USA 1999/2011, dystrybutor Imperial - Cinepix, ponowna premiera kinowa 10 lutego 2012 roku.

 • Stara się być "normalny"

  Brytyjski gwiazdor, Jude Law, stara się prowadzić życie śmiertelnika. Aktor i jego rodzina pomimo sławy i pieniędzy, nie mają zamiaru przestać korzystać z transportu publicznego.

 • Sala kinowa im. Pawła Małaszyńskiego

  Imieniem Pawła Małaszyńskiego została nazwana w poniedziałek jedna z sal w kinie Helios w galerii "Alfa" w Białymstoku. Pochodzący z tego miasta aktor otrzymał też dożywotni bilet na wszystkie seanse w tej sieci kin w Białymstoku.

 • "To przychodzi po zmroku" : Czarna plaga, czarne sny

  Stary człowiek jest chory. Ludzie w maskach gazowych wsadzają go na taczkę i wywożą do lasu - to członkowie jego rodziny, przygnębieni, ale niemający wątpliwości odnośnie tego, co należy zrobić. Przyciśnięta do twarzy poduszka tłumi odgłos wystrzału. Ten ponury prolog zapowiada równie ponury film. "To przychodzi po zmroku" Treya Edwarda Shultsa jest opowieścią o zdegradowanym świecie, w którym...

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • Tydzień na video i DVD

  Wśród klasycznych opowieści wydanych na DVD pojawią się jeszcze również "Alfie" (11 lipca, DVD do wypożyczenia) i "Stary Gringo" (12 lipca, DVD do wypożyczenia i sprzedaży). W wypożyczalniach czekać będzie natomiast film "Zakazana namiętność " opowiadający o najbardziej tajemniczej śmierci w Hollywood (8 lipca, video do wypożyczenia). Poznać będzie można również historię życia rapera MC...

Zdjęcia na temat: alfa star