• Informacje na temat:

  algo

Artykuły na temat: algo
 • Volbeat w studiu

  Duńczycy z Volbeat kończą produkcję nowej płyty "Outlaw Gentlemen & Shady Ladies".

 • In Flames: Wideo "I, The Mask" przed koncertem na Mystic Festival

  Poniżej możecie zobaczyć tekstowe wideo do tytułowego utworu z nadchodzącej płyty "I, The Mask" grupy In Flames. Szwedzka formacja będzie jedną z gwiazd Mystic Festival w Krakowie.

 • In Flames: Szczegóły nowego albumu "I, The Mask"

  1 marca 2019 roku światło dzienne ujrzy "I, The Mask", 13. płyta szwedzkiej grupy In Flames.

 • Bardzo osobista Annie Lennox

  W amerykańskim Miami Annie Lennox, wokalistka duetu Eurythmics, rozpoczęła prace nad czwartym studyjnym albumem. Następca "Bare" z 2003 roku spodziewany jest w sierpniu.

 • Agnieszka Cegielska nie miesza... jedzenia

  Agnieszka Cegielska po maturze przez dwa lata mieszkała w Japonii, gdzie pracowała jako modelka. Dowiedziała się tam, że nie powinno się łączyć węglowodanów z białkami. Teraz na jej talerzu nigdy nie znajdziemy zmieszanych mięsa, ziemniaków i surówki.

 • Eurowizja 2010: Zwycięstwo 19-latki z Niemiec

  ...piosenkę "Algo pequenito", według komentującego Eurowizję w TVP 1 Artura Orzecha opowiadającą o małych rzeczach w życiu, o których często zapominamy. Niespodziewanie w trakcie występu Daniela na scenę(...) to połączone przeboje The Police i Abby) oraz powtórzona "Algo pequenito" Hiszpana Daniela Digesa. Dodajmy, że polscy telewidzowie i jury najwięcej głosów przyznali Danii (12 punktów), Belgii (10

 • Pocztówki od młodego mężczyzny

  "Postcards From A Young Man" to tytuł nowej płyty walijskiego zespołu Manic Street Preachers. Album trafi do sprzedaży 20 września.

 • Składanka Petera Gabriela

  Na 3 listopada wyznaczona została premiera dwupłytowej kompilacji Petera Gabriela, zatytułowanej "Hit". Znana jest już pełna zawartość płyty, na której znajdzie się aż 31 utworów, w tym jeden do tej pory nie publikowany. To pierwsza składanka najsłynniejszych utworów brytyjskiego artysty od czasu wydania albumu "Shaking The Tree" (1990).

 • Oasis: Nominacja do Q Awards

  Grupa Oasis przewodzi wśród nominowanych do tegorocznej edycji Q Awards - nagród muzycznych przyznawanych przez prestiżowy brytyjski magazyn "Q". Bracia Gallagherowie z kolegami zostali nominowani w trzech kategoriach - jako najlepszy zespół na świecie, za najlepszy singel (za "Hindu Times") i najlepszy wykonawca koncertowy. Nagrody zostaną wręczone w Londynie w poniedziałek, 21 października.

 • Mikołaj Roznerski: Ekstremalne warunki na planie "Karbali"

  Niedawno Mikołaj Roznerski wrócił z Jordanii, gdzie pracował na planie filmu wojennego "Karbala". Tymczasem jego bohater w "M jak miłość" próbuje odnaleźć się w roli taty samotnie wychowującego dziecko. Na planie aktor wykorzystuje własny bagaż doświadczeń.

Zdjęcia na temat: algo
Dyskusje na temat: algo