• Informacje na temat:

  ali simpson

Artykuły na temat: ali simpson
 • "American Crime Story": Sprawa O. J. Simpsona

  Tym wydarzeniem żyła cała Ameryka. Nikt wówczas nie spodziewał się, że proces Simpsona stanie się jedną z najgłośniejszych rozpraw wszech czasów. Choć na sali sądowej nigdy nie przyznał się do zabicia żony, w 2006 roku szczegółowo przedstawił zbrodnię w swojej książce: "Jeśli to zrobiłem, oto jak do tego doszło" - pisał. Mimo twardych dowodów został... uniewinniony!

 • Sam Simon, współtwórca "Simpsonów", nie żyje

  Współtwórca serialu "Simpsonowie" - Sam Simon nie żyje. Reżyser miał 59 lat. Odszedł w niedzielę, 8 marca, w swoim domu w Los Angeles, po długiej walce z rakiem okrężnicy.

 • ​"Simpsonowie" i "Family Guy" będą bardziej poprawne politycznie

  ...której realizowany jest serial "Simpsonowie", stwierdzili w rozmowie z agencją AFP, że pora na kolejne kroki - aktorzy zatrudnieni do dubbingowania animowanych bohaterów będą etnicznie dopasowani do(...) z charakterystycznych postaci serialu "Simpsonowie", właściciela sklepu spożywczego Kwik-E-Mart - pochądzącego z Indii Apu Nahasapeemapetilona. Aktor trzykrotnie otrzymał za ten dubbing nagrodę Emmy...

 • Takich duetów nikt się nie spodziewał

  Czasami w muzyce bywa tak, że robi się coś na przekór zdrowemu rozsądkowi. To właśnie te momenty sprawiły, że mamy obecnie możliwość posłuchania najbardziej pokręconych duetów w historii muzyki rozrywkowej.

 • Jessica Simpson odpowiada na krytykę fanów!

  Jessica Simpson (38 l.) postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy pod filmikiem z jej synem w roli głównej, który zamieściła jakiś czas temu na Instagramie.

 • Metronom trojański

  Metronomy "Nights Out", Warner

 • "Simpsonowie": Będą kolejne sezony!

  W poniedziałek stacja telewizyjna Fox podała informację dotyczącą serialu "Simpsonowie". Twórcy kultowej kreskówki, Al Jean i Matt Groening, zdecydowali się wypuścić kolejne serie serialu, zwiększając przy tym liczbę sezonów do 28.

 • Becky G: Idzie nowa gwiazdka

  Rynek popowych księżniczek nie znosi próżni. Poznajcie 17-letnią Becky G.

 • Jessica Simpson ma problem z alkoholem?!

  Jessica Simpson (34 l.) ostatnio ponoć zbyt często zagląda do kieliszka…

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

Zdjęcia na temat: ali simpson
Wideo na temat: ali simpson
 • Ale cyrk 3D

  Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym następca znanego wszystkim Mikołajka – utalentowany mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może...

 • Boso, ale na rowerze

  Lata 80. XX wieku, małe miasteczko w Belgii. Trzynastoletni Gunter Strobbe mieszka wraz z ojcem i trzema wujkami w domu swych dziadków. Spokój i cisza nie są tu częstym gościem. Strobbowie to głównie hazardziści, pijacy i kobieciarze, żyjący w atmosferze błogiego lenistwa, nieróbstwa, kłótni, a przede wszystkim zakrapianej alkoholem wyśmienitej i szalonej zabawy. Absurdalne pomysły są tu na porządku dziennym, a im bardziej szalone, tym lepiej, bo wszyscy realizują je z większym zapałem....

 • Przeszłość

  Irańczyk Ahmad (Ali Mosaffa) opuszcza francuską żonę i dwoje dzieci, by powrócić do swojej ojczyzny. Pod jego nieobecność Marie (Bérénice Bejo) angażuje się w nowy związek i, chcąc go zalegalizować, wnosi pozew o rozwód. W związku z tym Ahmed po czterech latach separacji wraca do Francji, by dopełnić formalności.