• Informacje na temat:

  alicja bachleda antonio cupo

Artykuły na temat: alicja bachleda antonio cupo
 • Są zachwyceni Alicją Bachledą-Curuś

  Zakończyła się pierwsza część zdjęć do superprodukcji "Bitwa pod Wiedniem". Alicja Bachleda-Curuś (28 l.), która w filmie wciela się w postać księżnej lotaryńskiej Eleonory Habsburżanki, na(...) przystojnego kanadyjskiego aktora i muzyka Antonio Cupo, który wciela się w Karola V Lotaryńskiego, czyli filmowego męża naszej gwiazdy. Jak doniesiono z planu w Rumunii, gwiazdor dosłownie nie mógł...

 • Alicja przyciąga złych mężczyzn!

  Alicja Bachleda-Curuś nie ma szczęścia do mężczyzn. Szykuje się powtórka z Colina?

 • Alicja na planie z Adamczykiem!

  ...zdjęcia ruszyły w maju. Tym razem Alicja nie gra syrenki, a piękną księżną Eleonorę Lotaryńską. W jej filmowego męża wciela się Kanadyjczyk włoskiego pochodzenia, Antonio Cupo (32 l.). Ale to nie on, jak wynika z informacji dochodzących z planu filmowego, opiekuje się Alą na planie i poza nim. Najwięcej czasu Bachleda spędza z Piotrem Adamczykiem (w "Bitwie pod Wiedniem" gra króla Leopolda...

 • Bachleda-Curuś o "Bitwie pod Wiedniem"

  - To silna kobieta o skomplikowanym losie - tak o swojej postaci w "Bitwie pod Wiedniem" mówi Alicja Bachleda-Curuś. Historyczny film trafi do kin w Polsce 12 października.

 • Czym uwodzi mężczyzn?

  Gdzie tylko Alicja Bachleda-Curuś się pojawi, tam męskie serca od razu mocniej biją. Ale sprawia to nie tylko jej uroda.

 • Koniec zdjeć do "Bitwy pod Wiedniem"

  Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Bitwa pod Wiedniem" Renzo Martinellego. W obsadzie międzynarodowej superprodukcji znaleźli się m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Piotr Adamczyk, Jerzy Skolimowski i Borys Szyc.

Wideo na temat: alicja bachleda antonio cupo
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...