• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś colin farrell kraków

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś colin farrell kraków
 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Czeka na rolę życia

  ...​Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W czwartek Alicja Bachleda-Curuś świętuje 33. urodziny.

 • Bachleda, Farrell i Campion w Krakowie

  Gwiazdy kina, w tym Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Neil Jordan, Jane Campion i Todd Solondz będą gośćmi festiwalu Off Plus Camera. Artyści przyjadą w kwietniu do Krakowa, aby uświetnić obecnością polskie premiery swych najnowszych filmów.

 • Colin Farrell przyjedzie do Polski?

  Znany na całym świecie gwiazdor Hollywood - Colin Farrell - został zaproszony na uroczystą premierę filmu "Niepokonani", która odbędzie się podczas otwarcia festiwalu Off Plus Camera w Krakowie, 8 kwietnia. Swój udział potwierdził już reżyser filmu, Peter Weir.

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • Nie będzie spotkania z Alicją Bachledą

  W związku z żałobą narodową Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Off Puls Camera 2010 w Krakowie został opóźniony o trzy dni, a jego inaugurację przeniesiono na poniedziałek, 19 kwietnia. Odwołano m.in. spotkanie z Colinem Farrellem i Alicją Bachledą-Curuś.

 • Alicja w krainie marzeń?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. 30 lat kończy dziś Alicja Bachleda-Curuś.

 • Zamiast w Krakowie jest w Nowym Jorku

  Po Festiwalu w Toronto oraz Nagrodach Irlandzkiej Akademii, "Ondine" zostanie zaprezentowane publiczności Tribeci, która potrwa aż do 2 maja. Odtwórcy głównych ról: Alicja Bachleda-Curuś i Colin(...) dziewczynę (Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski są przekonani, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Irlandczyk, wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy, zakochuje się w niezwykłej dziewczynie...

 • Rusza Off Plus Camera

  Organizatorzy festiwalu nie mają w tym roku szczęścia. Najpierw, w związku ze spowodowanym żałobą narodową przesunięciem terminu festiwalu, swój przyjazd odwołały największe gwiazdy tegorocznej edycji imprezy: Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell oraz reżyser ich wspólnego filmu "Ondine" - Neil Jordan. Wczoraj ujawniono, że kolejny ważny gość imprezy - amerykański reżyser Todd Solondz - nie...

 • Polskie kino 2009? Tylko Wajda...

  Jordana, w którym partnerował jej Colin Farrell, dziennikarzy interesowało tylko jedno: czy gwiazdorska para oczekuje potomka? Swoją drogą, co się stało z Izabelą Miko? Alicja Bachleda_Curuś i Colin(...), która - zanim zaczęła romansować z Colinem Farrellem - zbierała całkiem niezłe recenzje za swoje zagraniczne role (m.in. w filmie "Trade"). Bachleda-Curuś to obecnie nasz największy "eksportowy towar...