• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś kariera

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś kariera
 • Alicja Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  Od lat Alicja Bachleda-Curuś buduje karierę w Los Angeles. Czy dla miłości porzuci plany o amerykańskim śnie i wróci do Polski? Odpowiedź na to pytanie zna tylko ona.

 • Co dalej z karierą Bachledy-Curuś?

  Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo rozczarowana amerykańską "fabryką snów". Aktorka chce podobno porzucić Hollywood i skupić się na pracy w Europie!

 • Bachleda-Curuś w USA

  Nie tylko Maciej Zakościelny wyruszył na podbój Hollywood. Za Wielką Wodą karierę próbuje też robić Alicja Bachleda-Curuś ( "Pan Tadeusz" ).

 • Światowa kariera polskiej aktorki Alicji Bachledy-Curuś (24 l.) w ostatnich tygodniach nabiera tempa. Po znakomitych recenzjach jej roli w filmie "Trade", najpopularniejszy amerykański magazyn dla nastolatek, "Cosmo Girl", poświęcił jej aż siedem stron.

 • Bachleda, Farrell i Campion w Krakowie

  Gwiazdy kina, w tym Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell, Neil Jordan, Jane Campion i Todd Solondz będą gośćmi festiwalu Off Plus Camera. Artyści przyjadą w kwietniu do Krakowa, aby uświetnić obecnością polskie premiery swych najnowszych filmów.

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • Bachleda: Narty i muzyka

  We wtorek, 2 grudnia, o godz. 14:00 naszym gościem będzie Andrzej Bachleda - były narciarz, olimpijczyk, obecnie muzyk, autor tekstów, kompozytor i wykonawca. Z naszym gościem będziecie mogli rozmawiać podczas wideoczatu transmitowanego na żywo w INTERIA.TV .

 • Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  ...czasem, że kariera za oceanem chyba nie jest jej pisana. Poza tym zdaje sobie sprawę, ile wysiłku i pracy musiałaby włożyć, by naprawdę świetnie - bez obcego akcentu - mówić po angielsku, by wyrobić sobie kontakty, znaleźć odpowiedniego agenta... - Nie grałabym przecież od razu - twierdzi. Marysia z wielkim zainteresowaniem śledzi zawodowe losy Alicji Bachledy-Curuś i Weroniki Rosati, które nieźle...

 • Kariera poprzez romans z gwiazdą?

  Kiedy plotka rskie gazety zaczęły publikować zdjęcia Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem, wiele osób zastanawiało się, czy ich romans istnieje naprawdę, czy został wykreowany na potrzeby(...), czy i tym razem chodzi tylko o promocję filmu, czy o coś więcej? Głos w tej sprawie zabrała nawet w Polsce mama Izy, która niedwuznacznie dopiekła Alicji mówiąc, że Iza nie jest Bachledą-Curuś i nie...

Zdjęcia na temat: alicja bachleda curuś kariera