• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś w ciąży

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś w ciąży
 • Alicja Bachleda-Curuś w ciąży?

  Na instagramowym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się nagranie, które poruszyło sporą część jej fanów. Pod postem pojawiło się nawet mnóstwo wpisów, w których internauci wprost pytają o to, czy piękna aktorka jest w ciąży!

 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Czy widzowie się śmieją?

  ..."7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - przebojowa produkcja w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Alicją Bachledą-Curuś, Maciejem Zakościelnym, Zbigniewem Zamachowskim, Mikołajem Roznerskim, Pawłem Domagałą i Barbarą Kurdej-Szatan 1 sierpnia debiutuje na płytach DVD i Blu-ray.

 • Paweł Domagała przechodzi szybki kurs... dojrzewania

  ...gwiazd: Alicja Bachleda Curuś, Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Leszek Lichota czy Piotr Głowacki. Główni bohaterowie tej opowieści spotykają się w jednym ze(...) się nad tą rolą - przyznał Domagała. W życiu wiecznie uśmiechniętego, beztroskiego Filipa dochodzi do zwrotu, gdy jego ukochana Zosia (Aleksandra Hamkało) powiadamia go, że jest w ciąży. Z okresu...

 • Czy oni się rozstaną?

  ...nie rozmawiają", a Alicja Bachleda- Curuś i Sebastian Karpiel- Bułecka żyją ze świadomością, że "ich drogi coraz bardziej się rozchodzą" (pytanie tylko, czy rzeczywiście ci dwoje kiedykolwiek byli(...) jego drugie dziecko, córeczka, okazało się, że żaden z plotkarzy nie miał pojęcia, iż żona aktora była w ciąży. To się nazywa zagrać łowcom sensacji na nosie! KLC Interesują Cię plotki z życia gwiazd...

Dyskusje na temat: alicja bachleda curuś w ciąży