• Informacje na temat:

  alicja bachleda curuś w warszawie

Artykuły na temat: alicja bachleda curuś w warszawie
 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś w serialu "Pod powierzchnią"

  W nowym serialu, który przygotowuje TVN, główne role zagrają Alicja Bachleda-Curuś i Bartłomiej Topa. Na fotelu reżysera zasiądzie Borys Lankosz ("Rewers").

 • "Pod powierzchnią": Magdalena Boczarska zastąpi Alicję Bachledę-Curuś! Co się stało?

  W nowym serialu TVN "Pod powierzchnią" nie zagra jednak Alicja Bachleda-Curuś. Aktorkę zastąpi Magdalena Boczarska. Skąd ta zmiana?

 • Alicja Bachleda-Curuś: Czeka na rolę życia

  ...​Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W czwartek Alicja Bachleda-Curuś świętuje 33. urodziny.

 • Bachleda-Curuś: 30. urodziny w Los Angeles

  Jeszcze nigdy nie rozumiała się z bratem tak dobrze jak teraz, choć oboje zawsze żyli trochę... obok siebie. Kiedy młodsza o sześć lat od Tadeusza Alicja Bachleda- Curuś stawiała pierwsze kroki, on(...) wtedy życie na pracę, która była w Warszawie, i życie prywatne w Krakowie. Kiedy Alicja zaczęła grać w filmach, częściej bywała w stolicy. Spędzała więcej czasu z bratem. Dzięki temu stali się sobie...

 • Alicja Bachleda-Curuś i jej noworoczne postanowienia

  ...- W nowym roku życzę sobie lepszego poczucia czasu. Spóźniam się, ale to nie wynika z braku respektu dla czekających, tylko po prostu nie wychodzi mi inaczej - przyznała Alicja Bachleda-Curuś. Jakie jeszcze noworoczne postanowienia ma aktorka?

 • Alicja w krainie marzeń?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. 30 lat kończy dziś Alicja Bachleda-Curuś.

 • Trwają zdjęcia do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka - są w obsadzie drugiej części kinowego "Pitbulla". Zdjęcia do opowiadającego o policji filmu Patryka Vegi trwają w Warszawie. Tytuł to: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • Beyonce i Jay-Z w Warszawie: Wpadka z drabiną

  ..."Uczyniliście ten wieczór cudownym" - powiedziała do fanów podczas koncertu w Warszawie Beyonce. Piosenkarka wraz z Jayem-Z wystąpili w sobotę (30 czerwca) w ramach trasy On The Run II promując album "Everything is love".

 • "Staram się chwytać chwilę"

  Alicja Bachleda-Curuś ma 18 lat. Jest bardzo uzdolniona muzycznie. Przez osiem lat uczęszczała na lekcje baletu. Mimo swojego młodego wieku jest laureatką...

Zdjęcia na temat: alicja bachleda curuś w warszawie
Wideo na temat: alicja bachleda curuś w warszawie
 • Zofia Zborowska wyśmiewa Bachledę-Curuś i Rosati!

  ". Przypomnijmy, że wspomnianą szkołę ukończyły Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati, Anna Mucha, Iza Miko i Sylwia Gliwa.(...) Zborowskiej, absolwentki Akademii Teatralnej w Warszawie, to żadna filozofia zdobyć dyplom prywatnej szkoły aktorskiej. "Wszyscy się tak jarają i mówią: Boże, Lee Strasberg - taka świetna szkoła

Dyskusje na temat: alicja bachleda curuś w warszawie