• Informacje na temat:

  alicja bachleda i iza miko

Artykuły na temat: alicja bachleda i iza miko
 • Alicja Bachleda-Curuś odprawiła Gortata z kwitkiem! Tego się nie spodziewał!

  ..., które umieją odmówić Marcinowi... Alicja Bachleda-Curuś w tym czasie wolała szusować na nartach po alpejskich stokach. Marcin Gortat i jego Fundacja Mierz Wysoko od lat organizują Polski Dzień za oceanem(...) gwiazd. Stawili się m.in. Edyta Górniak, dla której przecież Miasto Aniołów jeszcze do niedawna było drugim domem; Iza Miko - tamtejsza rezydentka od lat; Rafał Zawierucha, który zakończył niedawno...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • "Pod powierzchnią": Nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś!

  ..."Pod powierzchnią" - jak sugeruje sam tytuł - wciągnie widzów wgłąb tajemniczych relacji między bohaterami. Akcja będzie skupiona wokół czwórki bohaterów, których zagrają Alicja Bachleda-Curuś(...) Kuleszą, Joanną Kulig i Leszkiem Lichotą w rolach głównych. Bachleda-Curuś to kolejna, po Weronice Rosati i Izie Miko, gwiazda, która po przygodzie za oceanem wraca do rodzimego show-biznesu. Ostatni...

 • "Hollywood. PL" wydany w USA

  Roman Polański, Zbigniew Rybczyński, Sławomir Idziak, Jan A.P. Kaczmarek, Abel Korzeniowski, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko - to niektórzy bohaterowie publikacji "Hollywood.PL". Album o polskich filmowcach w "fabryce snów" trafił na amerykański rynek.

 • Miko pracowała na ulicy

  Nasza "hollywoodzka gwiazda" Iza Miko (27 l.) kolejny raz opowiada w prasie brukowej o swoich traumatycznych przejściach po przyjeździe do Stanów i ciernistej drodze, którą musiała podążać, by dojść... hm, dokąd?

 • Z geniuszem w Zimbabwe

  - Chciałabym dostać szansę pracy z genialnym reżyserem - Iza Miko ("Kochaj i tańcz") zdradziła nam swe zawodowe marzenia.

 • Matka Miko obraża Bachledę-Curuś!

  Grażyna Dyląg stanowczo zdementowała plotki , jakoby jej córka, Iza Miko , miała romans z Valem Kilmerem . " Iza nie jest Alicją Bachledą-Curuś , nie poluje na gwiazdorów" - oświadczyła kobieta.

 • Kariera poprzez romans z gwiazdą?

  Piękne Polski coraz częściej dostrzegane są w Hollywood. Jak potoczą się ich losy?

 • Miko nie lubi Rosati?

  Iza Miko i Weronika Rosati były na tej samej imprezie, jednak się nie spotkały. O co chodzi?

 • Rosati u boku Sharon Stone

  17 czerwca na ekranach kin zagości europejska superprodukcja zatytułowana "Spisek". W filmie zobaczymy debiutującą w wysokobudżetowym kinie akcji Weronikę Rosati, która w obrazie Jerome'a Salle'a wystąpiła u boku samej Sharon Stone!

Wideo na temat: alicja bachleda i iza miko
 • Alicja w krainie czarów

  Kiedy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty, a mieszkańcy obchodzą nie-urodziny. Teraz Alicja ma już 19 lat i powraca do tej niezwykłej krainy, by ponownie spotkać dawnych znajomych.

 • Magic Mike

  "Magic Mike" opowiada o młodych facetach, dla których jedynym sposobem na sowity zarobek w czasach kryzysu jest rozbieranie się przed damską publicznością. Oparty na wspomnieniach jednego z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia Channinga Tatuma, który jako 19-latek dorabiał jako wzięty tancerz erotyczny, film ukaże przemianę młodego chłopaka (Alex Pettyfer) w króla męskiego striptizu, rozgrzewającego panie w towarzystwie najbardziej pożądanych męskich gwiazd współczesnego kina...

 • Magic Mike XXL

  Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi skończyć z tym zajęciem. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu: wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę - Magic Mike'a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike...