• Informacje na temat:

  alicja bachleda styl

Artykuły na temat: alicja bachleda styl
 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś o roli w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  ..."Każda z nas ma instynkt przetrwania, który czasami wymaga agresji" - mówi Alicja Bachleda-Curuś o roli w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • Paulina Krupińska: Mam duży dystans do show-biznesu

  ...- Nie będę przekonywała wszystkich, że tytuł Miss Polonia nie pomógł mi w życiu - przyznaje z Paulina Krupińska. Wiosną Krupińska zadebiutuje w roli nowej prowadzącej w programie "Klinika urody" emitowanym na antenie TVN Style.

 • Colin Farrell żył jak... mnich

  Kino wymaga poświęceń. Colin Farrell w przygotowaniach do filmu "Dead Man Down" żył tak zdrowo, jak nigdy przedtem. Aktor zagrał w produkcji ascetycznego ojca Victora, który chce pomścić śmierć swojej rodziny. Gwiazdor dla roli musiał całkowicie zmienić swój styl życia.

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  ...to właśnie ona" oraz Kingę Rusin ("Ma swój styl, który doceniła publiczność"). Oto alfabetyczna lista nominowanych pań: 1. Alicja Bachleda-Curuś 2. Agnieszka Chylińska 3. Małgorzata Foremniak(...) najpiękniejszej. O tym, która z kobiet wygra, zadecydują czytelnicy za pomocą SMS-ów. Najpiękniejszą kobietą zostanie ta, która otrzyma najwięcej głosów. Alfabetyczną listę nominowanych otwiera Alicja...

 • Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  ...amerykański styl życia podczas kilkumiesięcznego pobytu w Nowym Jorku, gdzie przez pewien czas studiowała aktorstwo. Wspomina, że być może rozważałaby pozostanie w Stanach Zjednoczonych na dłużej, gdyby(...) sobie radzą w Hollywood. Czy zazdrości skrycie swoim koleżankom po fachu, że udało im się zabłysnąć w Mieście Aniołów? - Zdecydowanie nie! Wiem, jakim kosztem emocjonalnym Alicja okupiła swój pobyt...

Dyskusje na temat: alicja bachleda styl