• Informacje na temat:

  alicja bachleda szkola

Artykuły na temat: alicja bachleda szkola
 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Czeka na rolę życia

  ...​Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W czwartek Alicja Bachleda-Curuś świętuje 33. urodziny.

 • Alicja Bachleda-Curuś na Litwie

  Już niebawem Alicja Bachleda-Curuś ( "Pan Tadeusz" ) wyjedzie na Litwę, aby zagrać w niemieckim filmie fantasy. Zdjęcia rozpoczną się w kwietniu i potrwają trzy miesiące.

 • Alicja w krainie marzeń?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. 30 lat kończy dziś Alicja Bachleda-Curuś.

 • Trwają zdjęcia do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka - są w obsadzie drugiej części kinowego "Pitbulla". Zdjęcia do opowiadającego o policji filmu Patryka Vegi trwają w Warszawie. Tytuł to: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • "Staram się chwytać chwilę"

  Alicja Bachleda-Curuś ma 18 lat. Jest bardzo uzdolniona muzycznie. Przez osiem lat uczęszczała na lekcje baletu. Mimo swojego młodego wieku jest laureatką...

 • Młode polskie ekspertki

  Weronika Rosati ma 26 lat, Alicja Bachleda-Curuś 27, a Anna Mucha - 30. Tak naprawdę każda z nich od niedawna stawia kroki w "dorosłym świecie" i zdobywa doświadczenie. W pewnym sensie jednak już czują się ekspertkami i chcą dalej przekazywać swoją wiedzę. Jak doniósł jeden z kolorowych magazynów, Anna Mucha ma wkrótce poprowadzić warsztaty aktorskie w Radomiu. Wprawdzie uczęszczała rok do...

 • To kobiety ich życia

  Są sławni, zamożni i atrakcyjni. Jedni jeszcze bardzo młodzi, inni już poznali różne smaki życia, ale prawie wszyscy wielkim sentymentem darzą swoje mamy.

 • Rozpoczął się festiwal filmów dla dzieci i młodzieży

  Tadeusz Ścibor-Rylski , szef Komitetu Kinematografii, przecięciem taśmy filmowej otworzył w środę, 8 sierpnia, w warszawskim multipleksie "Kinoteka" 7. Festiwal Filmów i Sztuki (7. Multimedia International Film Festival, MIFF).

 • Gdynia dla debiutantów?

  ...zwycięzcom jury w składzie: reżyserzy Andrzej Barański (przewodniczący) i Xawery Żuławski, reżyser i scenarzysta z Islandii Arni Oli Asgeirsson, aktorka Alicja Bachleda-Curuś, scenarzysta Andrzej(...) - opowiadał Bork. Jak tłumaczył, artysta z Islandii ma zapewnić w jury "spojrzenie z zewnątrz" na polskie filmy. Alicja Bachleda-Curuś przyjedzie do Gdyni sama, bez partnera życiowego Colina Farrella...