• Informacje na temat:

  alicja bachleda w nowym jorku

Artykuły na temat: alicja bachleda w nowym jorku
 • Bachleda-Curuś w Nowym Jorku

  We wtorek, 18 września, w Nowym Jorku odbyła się premiera pierwszego amerykańskiego filmu z Alicją Bachldeą-Curuś. Dramat "Trade" ("Handel") może uchylić polskiej aktorce drzwi do hollywoodzkiej kariery.

 • Alicja Bachleda-Curuś chce zagrać w polskim filmie

  Alicja Bachleda-Curuś była wirtualnym gościem programu "Pytanie na śniadanie". Aktorka połączyła się ze studiem ze swojego domu w Los Angeles. Gwiazda wyznała, gdzie spędzi tegoroczne święta wielkanocne oraz jak je zazwyczaj obchodzi.

 • ​Alicja Bachleda-Curuś w nowej komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

  Trwają zdjęcia do nowej komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" w reżyserii Kingi Lewińskiej. W filmie główne role grają: Paweł Domagała, Piotr Głowacki, Leszek Lichota, Mikołaj Roznerski, Maciej Zakościelny oraz od dawna nie widziana na polskich ekranach, Alicja Bachleda-Curuś.

 • Bachleda-Curuś w USA

  Nie tylko Maciej Zakościelny wyruszył na podbój Hollywood. Za Wielką Wodą karierę próbuje też robić Alicja Bachleda-Curuś ( "Pan Tadeusz" ).

 • Bachleda-Curuś: Czuję się Polką

  Alicja Bachleda-Curuś, która na festiwalu filmowym w Gdyni zasiadała w jury konkursu głównego, zapewniła w publiczność festiwalu, że czuje się "zdecydowanie Polką", a nie "obywatelką świata" i że podkreśla to za granicą.

 • Zamiast w Krakowie jest w Nowym Jorku

  W środę, 21 kwietnia, w Nowym Jorku rozpoczyna się Festiwal Filmowy Tribeca, na którym pokazany zostanie najnowszy film Neila Jordana - "Ondine".

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

 • "Hollywood. PL" wydany w USA

  Roman Polański, Zbigniew Rybczyński, Sławomir Idziak, Jan A.P. Kaczmarek, Abel Korzeniowski, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko - to niektórzy bohaterowie publikacji "Hollywood.PL". Album o polskich filmowcach w "fabryce snów" trafił na amerykański rynek.

 • Młode polskie ekspertki

  Weronika Rosati ma 26 lat, Alicja Bachleda-Curuś 27, a Anna Mucha - 30. Tak naprawdę każda z nich od niedawna stawia kroki w "dorosłym świecie" i zdobywa doświadczenie. W pewnym sensie jednak już(...) sławnej szkoły Lee Strasberga w Nowym Jorku, ale czy to już czyni ją odpowiednią nauczycielką? Inna młoda aktorka, Weronika Rosati, postanowiła pisać artykuły o wielkich gwiazdach kina na jednym z portali...