• Informacje na temat:

  alicja bachleda wesele

Artykuły na temat: alicja bachleda wesele
 • Alicja Bachleda-Curuś ma dosyć. Jest coraz gorzej

  Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) i Colin Farrell (43 l.) dotąd mieli dobre relacje. Ostatnio coś się zmieniło...

 • Czy dla miłości porzuci Hollywood?

  Alicja Bachleda-Curuś, który zasmakowała życia w Hollywood, coraz więcej czasu spędza w Polsce. Bo ma do tego powód...

 • Górale wstrząśnięci rozstaniem Bachledy-Curuś i Gortata. Dziennikarze węszą spisek!

  Pod Tatrami nie mówi się o niczym innym. Wszyscy zachodzą w głowę, dlaczego ich piękna Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) wciąż nie może ułożyć sobie życia u boku mężczyzny? Górale są przekonani, że z Marcinem Gortatem (34 l.) byliby pięknym małżeństwem...

 • Bachleda-Curuś: Jak Byk z Bykiem

  Gdyby ktoś napisał taki scenariusz do komedii romantycznej, to prawdopodobnie zostałby on odrzucony ze względu na zbyt małe prawdopodobieństwo. Ale przecież wiadomo, że życie pisze najlepsze scenariusze. I tak się stało po raz kolejny.

 • Alicja Bachleda-Curuś (30 l.) i Sebastian Karpiel-Bułecka (37 l.) zrezygnowali z organizowania ceremonii ślubnej. Co się stało?

 • Europejskie Nagrody Filmowe rozdane!

  "Wielkie piękno", w reżyserii Włocha Paolo Sorrentino, zostało wybrane najlepszym europejskim filmem 2013 roku. W kategoriach aktorskich triumfowali Włoch Toni Servillo, bohater "Wielkiego piękna" i Belgijka Veerle Baetens z obrazu "W kręgu miłości". Uroczystość wręczenia Europejskich Nagród Filmowych (EFA) odbyła się w sobotę, 7 grudnia, wieczorem w Berlinie.

 • Krupińska i Bachleda: Miało być rozstanie, a jest... ślub!

  ...zapowiada kryzysu w ich związku (są razem od dwóch lat). Jak sugerują w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" ich znajomi, Paulina i Tadek planują nawet góralskie wesele! "Wszystko między nimi jest(...). Szybko więc okrzyknięto ich nową parą w polskim show-biznesie. Na jednej z wczorajszych imprez Krupińska i Bachleda bawili się razem...

 • Alicja i Colin: Ślub na Wielkanoc?!

  Zachodnie media donoszą, że Colin Farrell oświadczył się naszej Alicji podczas grudniowego pobytu w Krakowie. Wesele ma odbyć się wiosną, gdy para przyleci do Polski na Wielkanoc.

 • Jarosław Zieliński: Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione

  Wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński potwierdził na Twitterze, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Zwłoki około godz. 5 rano znaleźli członkowie Grupy Specjalnej Płetwonurków RP. Producenta na Instagramie żegnają celebryci i współpracownicy, m.in. Maria Sadowska i Alicja Bachleda-Curuś.

 • Krewny Bachledy-Curuś: Żal mi jej

  ...kłótni między Bachledami i Farrellem, w wyniku której aktor wcześniej niż było w planach opuścił Polskę. Magazyn "Rewia" dotarł do krewnego Alicji, który zgodził się wypowiedzieć na temat jej partnera(...) , mogłoby ją zranić" - mówi. Informator pisma ubolewa, że z powodu postawy Farrella Alicja nie będzie miała hucznego, góralskiego wesela. Chrzciny małego Tadeusza także urągały tradycji: "Tradycja...