• Informacje na temat:

  alicja janosz teraz

Artykuły na temat: alicja janosz teraz
 • Alicja Janosz: Od zwycięstwa w "Idolu" do lekcji w przedszkolu

  Alicję Janosz cała Polska poznała dzięki programowi "Idol". Po zwycięstwie w pierwszej edycji muzycznego talent show wokalistce wróżono ogromną karierę. Tak się jednak nie stało. Po chwili sławy o piosenkarce szybko zapomniano. W studiu "Dzień Dobry Wakacje" wokalistka opowiedziała, co robi teraz.

 • Alicja Janosz: Zapomniana idolka?

  Czerwiec 2002, niedziela wieczór. 17-letnia Alicja Janosz wygrywa pierwszą polską edycję programu "Idol", otrzymuje kontrakt na wydanie debiutanckiej płyty i cieszy się w Polsce ogromną popularnością. Krótko potem ukazuje się jej pierwszy album, a na "idolkę" wylewa się fala krytyki. Dziś Alicja kończy 30 lat i jest szczęśliwą żoną i matką. Co porabiała przez ostatnie lata?

 • Alicja Janosz: Jest jak jest

  ..."Jest jak jest" to tytuł nowego singla Alicji Janosz, zapowiadającego oczekiwaną płytę laureatki pierwszego "Idola". Piosenki już możecie posłuchać na naszych stronach.

 • Alicja Janosz: Mam sporo obaw

  Alicja Janosz, 17-latka z Pszczyny, została zwyciężczynią programu "Idol". Już niedługo wejdzie do studia, aby nagrać swoją pierwszą płytę i rozpocząć przygodę z naszym rodzimym show-biznesem. Pomimo tego, że jest zawsze uśmiechnięta i ma w sobie sporo energii, to ma wiele obaw co do tego, jak teraz będzie wyglądać jej życie.

 • Alicja Janosz: "Tych kilka minut"

  Większość fanów kojarzy Alicję Janosz jako zwyciężczynię pierwszej polskiej edycji "Idola". Mało kto jednak wie, że sympatyczna 17-latka z Pszczyny muzyką zajmuje się już od dłuższego czasu, a "Idol" nie jest pierwszym wygranym przez nią konkursem. I chociaż, jak mówi sama Alicja w wywiadzie dla INTERIA.PL, nie zawsze było przyjemnie, to muzyka wynagradza jej wszystkie niepowodzenia.

 • Alicja Janosz: polski "Idol"

  W niedzielę, 30 czerwca, swój wielki finał miała polska edycja programu "Idol", którą emitowała telewizja Polsat. Zwyciężczynią konkursu została ostatecznie 17-letnia Alicja Janosz. Głosowało na nią w sumie 40 procent telewidzów. W finale młoda wokalistka zaśpiewała przebój Anastacii "One Day In Your Life".

 • Alicja Janosz zmienia się

  ..."Mój drugi album będzie kompletnie inny!" - zapewnia Alicja Janosz. Triumfatorka pierwszej edycji "Idola" kończy już pracę nad drugą płytą, której premiera przewidziana jest na marzec 2004 roku. Album podpisany będzie prawdopodobnie pseudonimem Alex - tak bowiem nazywają wokalistkę znajomi ze szkoły.

 • Alicja Janosz o ważnych emocjach (nowa płyta HooDoo Band)

  ...​Alicja Janosz wraca z nową płytą. Krążek utrzymany w stylistyce lat 60. ma się ukazać na początku 2016 roku. Wokalistka nie ukrywa, że nagranie nowego albumu było dla niej sporym wyzwaniem, zwłaszcza finansowym. Zależało jej bowiem na profesjonalnym, światowym brzmieniu. Płyta powstawała więc w jednym z najlepszych studiów nagrań w Europie.

 • Alicja Janosz: "Robię to, co kocham"

  Już w piatek, 8 listopada, do sklepów trafi debiutancki album Alicji Janosz, zwyciężczyni polskiej edycji programu "Idol". Na płycie znajdzie się w sumie 12 utworów, a do połowy z nich teksty napisała sama 17-letnia piosenkarka.

 • Alicja Janosz: Mam nadzieję, że nie urodzę na koncercie

  Poród laureatki pierwszej edycji "Idola" coraz bliżej! Zobacz, jak Alicja Janosz spędza czas w "stanie błogosławionym".

Dyskusje na temat: alicja janosz teraz
 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  "W światowym Idolu w jury zasiadał Kuba Wojewódzki, a polską reprezentantką była Alicja Janosz. Wojewódzki, jak to Wojewódzki, nie szczędził w słowach nikomu, np. do faworyta konkursu – Willa Younga(...) samolot, także… – zaczął Kuba, któremu w zdanie wtrąciła się Alicja: – Ja myślę, że moja rodzina nic nie będzie musiała zes trze liwać, bo chyba wcześniej ciebie idole tutaj za s trz elą. Ty teraz