• Informacje na temat:

  alicja o rozstaniu

Artykuły na temat: alicja o rozstaniu
 • Przyjaciele dla Alicji Borkowskiej (teledysk "Magia Świąt")

  Pod szyldem reALICJA zebrała się grupa artystów, znajomych i przyjaciół Alicji Borkowskiej, aktorki i wokalistki z musicalu "Metro", która na początku listopada przeszła udar i potrzebuje rehabilitacji oraz wsparcia finansowego dla siebie i dla swojej 10-letniej córki Vesny.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Alicja w krainie marzeń?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. 30 lat kończy dziś Alicja Bachleda-Curuś.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Czeka na rolę życia

  ...​Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W czwartek Alicja Bachleda-Curuś świętuje 33. urodziny.

 • Żmuda Trzebiatowska: Ani rozstanie, ani ślub!

  ...faktu, że również bał się do mnie podejść. Nawet mimo tego, że jeszcze nie byłam tak popularna (śmiech). Alicja Dopierała...

 • Już nie płacze po Farrellu

  Wszystko wskazuje na to, że po rany po traumatycznym rozstaniu z Colinem Farrellem zabliźniły się i aktorka zainteresowała się innym mężczyzną. Jest nim syn legendarnego niemieckiego aktora Klausa(...) księżną Eleonorę Lotaryńską. Na planie filmu towarzyszyć jej będzie synek Henry Tadeusz - owoc związku z Colinem. Podobno podczas zdjęć w Polsce malec będzie miał ochronę. Wszystko przez to, że Alicja...

 • Co dalej z karierą Bachledy-Curuś?

  Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo rozczarowana amerykańską "fabryką snów". Aktorka chce podobno porzucić Hollywood i skupić się na pracy w Europie!

 • Ślub i... próba uczuć

  Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) nie będzie się niczego spodziewać. Wyzna nawet Sylwii Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), że choć dobrze jej się układa z Maksem (Paweł Małaszyński), to nie(...) po rozstaniu z ukochaną zajmie się nową pasją - jazdą na motocyklach. Niestety, ulegnie wypadkowi i na włosku zawiśnie jego zdrowie i kariera. Czy w obliczu takiej tragedii uświadomi sobie, że Sylwia...

 • Artur Orzech odchodzi z Trójki. Co ze współpracą z TVP?

  ...(26 listopada) w Tbilisi w Gruzji odbędzie się finał Eurowizji Junior 2017. Orzech był jurorem krajowych eliminacji do tego konkursu - wygrała je Alicja Rega.

 • "Mowa ptaków": Andrzej Żuławski był wnikliwym obserwatorem rzeczywistości

  Andrzej Żuławski był wnikliwym obserwatorem rzeczywistości, który miał odwagę mówić o tym, co w nas trudne. Tak było również w "Mowie ptaków" - mówili aktorka Alicja Jachiewicz, kompozytor Andrzej Korzyński oraz operator Andrzej J. Jaroszewicz. Film w reż. syna Andrzeja, Xawerego można oglądać na 19. festiwalu Nowe Horyzonty.

Zdjęcia na temat: alicja o rozstaniu
Wideo na temat: alicja o rozstaniu
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1783.

  Malwina przekonuje ojca, by pojechał z nią do Zakrzewia, gdzie przebywa Anna po rozstaniu z Nasielskim. Gdy Jerzy prosi w pracy o urlop, Wilk w odwecie za Natalię zwalnia Marczaka. Zuzia dostaje kolejną propozycję zawodową, ale Zdzisio nie może jechać z podopieczną na sesję zdjęciową i zabrania jej udziału w zdjęciach. Z pomocą dziewczynce przychodzi Kazik. Sadowski odkrywa, że Alicja prowadzi