• Informacje na temat:

  alicja w krainie

Artykuły na temat: alicja w krainie
 • Alicja w Krainie Dolarów

  ..."Alicja w Krainie Czarów" Tima Burtona wciąż znajduje się na szczycie amerykańskiego box-office'u. W ten weekend produkcja 3D przyniosła swoim twórcom 34,5 mln dolarów.

 • Alicja w krainie marzeń?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. 30 lat kończy dziś Alicja Bachleda-Curuś.

 • Alicja wciąż rządzi w krainie filmu

  Trójwymiarowa produkcja Tima Burtona "Alicja w krainie czarów" z łatwością obroniła pierwsze miejsce amerykańskiego office boxu, zarabiając w ostatnio weekend kolejne 62 mln dolarów.

 • Bojkot "Alicji w krainie czarów"

  Największa sieć kin w Wielkiej Brytanii - Odeon - nie będzie pokazywać najnowszego filmu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów". To protest wobec decyzji Disneya o skróceniu kinowej obecności filmu ze zwyczajowych 17 do 12 tygodni.

 • Alicja w krainie czarów

  ..."Alicja w krainie czarów", tytuł baśniowej opowieści Lewisa Carrolla, najlepiej oddaje chyba to, co działo się wczorajszego (15 października) wieczora na warszawskim Torwarze. Bo jakby na to nie spojrzeć, pierwszy w Polsce koncert Alicii Keys zawierał w sobie coś magicznego.

 • Jak Alicja w Krainie Czarów

  Krzysztof Krawczyk w rozmowie z INTERIA.PL zachwyca się życiem, przyrodą i muzyką. - Tak jak czasami wracam z koncertów, widzę rozgwieżdżone niebo, widzę mój piękny, mały, wcale nie tak bogaty domek, wyglądający jak zrobiony z piernika, patrzę w niebo, w gwiazdy i mówię: "Dziękuję, że mogę poczuć się jak Alicja w Krainie Czarów". Kiedy puszczam muzykę, puszczam Rachmaninowa, Mozarta, widzę - może...

 • Oly.: Jak Alicja w Krainie Czarów

  ...klimatycznie. Twoje kompozycje mają charakter minimalistyczny. Czy wchodząc do studia wytwórni Nextpop, czułaś się jak Alicja w Krainie Czarów, przed którą otwiera się morze możliwości? - Właśnie...

 • Kalendarz Pirelli 2018: Czarnoskóre gwiazdy w krainie czarów

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyongo - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa zaprezentowanego w Nowym Jorku jest "Alicja w Krainie Czarów". Autorem zdjęć jest słynny fotograf Tim Walker.

 • Natalie w krainie czarów

  Natalie Portman, pamiętna królowa Amidala z pierwszej części "Gwiezdnych wojen" - "Mrocznego widma", przygotowuje się do zagrania Alicji w nowej filmowej wersji przygód bohaterki książkowego przeboju Lewisa Carrolla "Alicja w krainie czarów". Nie będzie to jednak tradycyjna adaptacja powieści - reżyser Wes Craven ("Koszmar z ulicy wiązów", "Krzyk") zapowiada "czarną opowieść", z bohaterką...

 • Alicja warta miliard dolarów

  ..."Alicja w krainie czarów" Tima Burtona przekroczyła magiczną granicę 1 miliarda dolarów wpływów, osiągniętych ze sprzedaży biletów w kinach na całym świecie. Ta baśniowa produkcja jest szóstym tytułem w historii, któremu udało się osiągnąć ten pułap.

Wideo na temat: alicja w krainie
 • Joanna Osyda jak... Alicja w Krainie Czarów!

  Dlaczego Joanna Osyda na planie czuje się jak bajkowa Alicja - po drugiej stronie lustra? I co spotka serialową Jankę w nowym sezonie? Ciekawych zapraszamy na filmik z okazji 1000. odcinka "M jak miłość"!

 • Cezary Pazura o przygodzie z dubbingiem

  Cezarego Pazurę można zaliczyć do elity polskiego dubbingu. Aktor stworzył głosem niezapomniane w filmach: "Epoka lodowcowa", "Rybki z ferajny" czy "Alicja w Krainie Czarów". Standardową procedurą przy przygotowaniu polskiej wersji językowej hollywoodzkiego filmu jest wysłanie kilkunastominutowych nagrań z udziałem rodzimych aktorów do twórców dubbingowanego obrazu. Niestety, podczas takiego

Dyskusje na temat: alicja w krainie